Sayfa 179/689 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon
Arama sonucu : 5509 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. satışlar küçük küçük satışlar. satanlar ve alanlar arasında deniz yok. hayırlısı bakalım. inşallah yön yukarıya döner

Deniz buralardan satamaz. En kötü 1'e satsa hissenin yine kesintisiz tavan gitmesi gerekiyor. Buna ek olarak bir de haber gelmeli ki deniz tek seferde çıkarsın malı elinden...Aksi taktirde gördük, tavanda alış bekleyen en fazla 1 milyon oluyor...denizden yüklü bir çıkış olduğunda herkes kurtulmaya çalışacak.tabi burda şartları sabit kabul edip, virman olayını dikkate almıyoruz.
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

3. Hisse de işlem miktarı yüklü artı veya eksi olduğunda tavan yada taban oluruz. Bu şekil de düşük hacimler ile ancak bu şekilde bir kaç kademe artı veya eksi oluruz. Dediğim gibi sahneye ağaların çıkması lazım. Yoksa böyle oyalanacağız..

4. Eslesme dustu mu asagilara taban a alis girilir mi

5. 5 yıldan sonra her zaman ki gibi iflas haberi bahane edilerek hisse çıkış yaptı. Bu bize hissenin haberler ile yönünün belirlendiğinin kanıtı. Yoksa ellerin deki lotları piyasaya yediremezler. Gündem oluşturup küçük yatırımcıyı tahtaya çağırmaları lazım. Bu oyun her zaman oynanan bilinen oyun. Maalesef her seferinde de tutan oyun.

Alıntı Originally Posted by jackal65 Yazıyı Oku
    Eslesme dustu mu asagilara taban a alis girilir mi
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

7. Ecounmont 99'dan düşüşe geçtiğinde iki ayrı hesabımdakilere 88'den satış girdim. Sonra sen kesin bir dille satmayın bu bir oyun diyince birini iptal ettim. Allahtan diğerini iptal etmedim. Şimdi değil 88'i 78'i görsün verip çıkmazsam. Tahmin yürütüyorsun ama öyle bilmiş bir edayla yapıyorsun ki insan ister istemez acaba diyor. Ayrıca bu hissede beş yılımı devirdim. Beklemekten ağaç olduk zaten. Bilanço gelecek, genel kurul haberi gelecek de ne olacak ayrıca.

8. yanlış gormedıysem 3 kusur trılyon zarar

Sayfa 179/689 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •