Sayfa 179/309 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. bir tek rıdvan uyanık bu memleketde .tedbir itirazı yapıldı .oyle kolay degil bu işer madem hukukun kestigi parmak acımayacak bırakın hukuk kessin .niye alım açıklıyorsun .yemedi demi eger mahkeme olmasa kılını kıpırtdatmazdın .beklerdin .el altından viranla 25 kuruşa lot toplatırdın.mahkeme sıkıştırınca yemedi demi .adam gibi ticaret yapın onun bunun kuru ekmegine göz dikmek yerine tüksiniyorum sizden midem bulanıyor .

2. bu yazlanlar spk tarfından izleniyor anelt yönetimi siz bu ülkede fazlasınız ülkeye zararsınız .

3. ibocum sana gel haksız kazanç nasıl oluyor anltayım ..fakirin pafrasını hakkını gasp ederk olmuyor .suratın neden morardı yapının bilanço deyince bizim avukat bilir kişi deyince domatese döndün .daha yeni başladık keyif almaya başladım ben bu işden

Herkes kendi menfaati için çalışır fakat isllerin kottan atılmaya kadar gideceğini hiç ihtimal vermedim.satar gideriz diye dussunduk hatta kaç kere yazdık alan olmadi ama yanlış dusunmusuz.fesih davası acilmasaydi bu herifler 20 kuruşa almaya çalışırlardı bunlar vicdansızmis yeni ogrendik.ne diyelim büyük konusmucakmisiz.ne diyelim artık Allah razı olsun sayelerinde bitmekten kurtulduk.yoksa çoluk çocuğumuzun rızkını bu herifler acimazmis abi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ya kardeşim ben payımı satmak istemiyorum .madem oyle yüzde 14 ile 4 daha bekler sana o kirayı agzıyın tadı ile yedirmeyiz .seninki uzun hikaye her ödedigin taksit 21 milyon lota giden içini yakıyor his ediyorum inan ama boyle hacı maho sen bizi şirketden degil yapıdan atmaya çalıştın ama beceremedin hala beceremezsin .kuruşu kuruşuna alcaz paramızı .oyle hayel kurma .7.5 devirinde 1.25 demisin hisseye 2014 enflasyona göre bu rakam 3 tl şu an birde on taksit ödedin onuda koy üstüne .15 milyon avro kiradan artan parayıda koy 4 milyon avroda kabala yüz milyon de sşuna 5 tl sadece kendi dgerlendirmenden çıkan fiat .ama biz degelendirme yaptırınca bilir kişi 1 avro 40 sent en az iki borç daha ödersin bu süreçde 10 veya 15 kuurş daha koyarsın sıkıntı yok her gün batakdasın .

6.  Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    zmana oynama ise yada mahkeme karşı bilir kişi raporunu etkilemek için bu adamlar harbi ......gayri menkuln bir degeri var bebeler dahi hesabı yapar sana1 milyar üstü bu fiat ama art n,yetli olunca marka 125 milyon koşu metre karede nerde kalıyor bilen varmı anele ile pay ne durumda orasıda 30 milyon örnek madem gyo ucuz bize versin koşu yolunu kendi degerlendirmesinden hani 3 milyon diyor ya kabul edelim 21 kişiye ama yemez demi .çünkü orası 35 milyon burdan çıkan tezat şu bu adamlar degerlendirmeyi 10 bir fiat çıkarıyor .işte hodri meydan ver bize koşu yolunu al hisseleri madem 3 milyon bizde sana 1 tlden vermiş olcaz bundan daha iyi teklif var mı?
    Onların çıkardığı değer üzerinden mahkemede teklif verme hakkımız olabilir mi? O zaman 1 milyon bulurum ben

7.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Onların çıkardığı değer üzerinden mahkemede teklif verme hakkımız olabilir mi? O zaman 1 milyon bulurum ben
    o 2014 faliyet gene yok .borç ödenmiş harç ödenmiş üstüne mahkeme zaten gerçek degeri bulacak .gerçek deger 10 tl altı olmaz bu hissede

8. pı çok farklı bir durum büyük tartışma yapı yıılıl kira 30 milyon
    30 yıl ile çarpsan o bölge 30 çarpanlarını aşmış durumda gayri menkul uzmanları oyle diyor .
    bi milayır üstü çıkıyor .buyrun burdan hyakın .blir kişi en az 750 çıkaracak
    şirket itiraz eder gene bilir kişiye gider yada hakim direk otutdurur.
    33 markayı nereye koyacaksın ..

Sayfa 179/309 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •