Sayfa 179/214 İlkİlk ... 79129169177178179180181189 ... SonSon
Arama sonucu : 1710 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: BEYAZ - Beyaz Filo

1.  Alıntı Originally Posted by korkut48 Yazıyı Oku
    bunu söylediler mi? hazırlık yapılıyormuymuş?
    nasıl hazırlık yapıldıgını anlamak için 2020 yılının ay ay takasına bakmak yeterli

2.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    nasıl hazırlık yapıldıgını anlamak için 2020 yılının ay ay takasına bakmak yeterli
    paylaşırsan sevinirim...bizlerde görmek isteriz...teşekkürler...

3.  Alıntı Originally Posted by korkut48 Yazıyı Oku
    paylaşırsan sevinirim...bizlerde görmek isteriz...teşekkürler...
    yakın zamanda bir çok detay paylaştım. çalışmalarımı uzun uzun anlattım, geçmiş sayfalara bakabılırsınız.

4. yılbaşına doğru gip ten çıkmak için başvuru yapacak mış...

5. [QUOTE=KOBRA909;4717914]yılbaşına doğru gip ten çıkmak için başvuru yapacak mış...[/QUOTE

tam emin değilim ve kaynağı şimdi bulamadım, GIP e giren en erken 2 yıl sonra çıkabiliyor diye okumuştum...hatalı bilgi ise düzeltin lütfen...bu durumda yılbaşında 2 yıl doluyor demektir...(eğer 2 yıl muhabbeti doğru ise)...
    ilk gip giriş tarihi ne zaman bu kağıdın?

6. Lan olm sizde nohut kadar beyin yok,takmissiniz gip gip gip.. gidin safkara bakın bakalım gip'ten çiktıktan sonra ne oldu, sanki gip'ten çıkarsa uçacakmış kaçacakmış gibi seyler yazip milleti yanıltmayın.. tam spk'lıksınız.

7.  Alıntı Originally Posted by Albey44 Yazıyı Oku
    Lan olm sizde nohut kadar beyin yok,takmissiniz gip gip gip.. gidin safkara bakın bakalım gip'ten çiktıktan sonra ne oldu, sanki gip'ten çıkarsa uçacakmış kaçacakmış gibi seyler yazip milleti yanıltmayın.. tam spk'lıksınız.
    spklık???? burada rakam telafuz eden kim? safkar bilançolarını bir incele bakalım gel birde bunun bilançosunu incele...burada ucacak kacacak diyen var mı? o zaman sen bize tavsiye et bari ne alalım ne satalım? nereye yatırım yapalım büyük üstad? herkes kendi çapında yatırım yapıyor...nohut yemeğide ayrıca favorimdir - tavsiye ederim....mangan,kalsiyum,demir,magnezyum,çinko veeeeeee A+K vitaminleri barındırır...ohhhh missssss.....

8.  Alıntı Originally Posted by Albey44 Yazıyı Oku
    Lan olm sizde nohut kadar beyin yok,takmissiniz gip gip gip.. gidin safkara bakın bakalım gip'ten çiktıktan sonra ne oldu, sanki gip'ten çıkarsa uçacakmış kaçacakmış gibi seyler yazip milleti yanıltmayın.. tam spk'lıksınız.
    safkar örneğini vermişsin madem oradan devam edelim...beklentiler satın akınır gerçekleştiğinde satılır kuralı işler borsada...18.06.2020 de safkar gip den çıkmış o günkü fiyata bak ve 3 ay öncesine bide bakalım delikanlı...

Sayfa 179/214 İlkİlk ... 79129169177178179180181189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •