Sayfa 179/362 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 2892 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. ne zaman herhangi hissenin ceo su, tv de konuşma yapsa ,genelde bunu satış fırsatı gibi aşağı baskılyıp veriyolar .. , hayret bişey ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,953
     Alıntı Originally Posted by atmaca124 Yazıyı Oku
    ne zaman herhangi hissenin ceo su, tv de konuşma yapsa ,genelde bunu satış fırsatı gibi aşağı baskılyıp veriyolar .. , hayret bişey ...
    dostum piyasa derinligi yok, o yuzden spekulatorler, boyle firsatlari kullaniyor
    adam biliyor , hisse gitmeyecek, nasilsa parali biri gelip bir anda 2-3 milyon dolarlik hisseyi almayacak,

spekte,karini attirmak icin boyle seyler yapiyor, yuseliste satiyor , inince dusukten topluyor

maaelsef , her hissede boyle ,

spege kiziyorsun, adamda cikiyor " sende para varsa , buyur sen cikar hisseyi" diyor ,

bende eskiden kiziyordum, ama faydasiz , spek hakli
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

3. Bu noktada nacizane düşüncem, şirket vizyonunu ve hedef projelerini ne kadar çok piyasaya aktarabilirse o doğrultuda da gerçek yatırımcının hisseyi keşfedeceği düşüncesindeyim. Bu sayede de gerçek ve kaliteli yatırımcı speği bu hareketlerden uzaklaştırır kanaatindeyim.

4. Tabi şöyle de bir gerçek var para kimdeyse onun düdüğü ötüyor maalesef bize paralı kaliteli spek lazım 😅😅

5. CEO açıklamalarında green x e de yer vermiş olsaydı sanki piyasa daha olumlu bir bakış acısına sahip olacakti. Ama sanki o baska bir program konusu.

6. Düşüncelerim tamamen amatör bir yatırımcının ruh hali tezahürüdür.

7.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    dostum piyasa derinligi yok, o yuzden spekulatorler, boyle firsatlari kullaniyor
    adam biliyor , hisse gitmeyecek, nasilsa parali biri gelip bir anda 2-3 milyon dolarlik hisseyi almayacak,

spekte,karini attirmak icin boyle seyler yapiyor, yuseliste satiyor , inince dusukten topluyor

maaelsef , her hissede boyle ,

spege kiziyorsun, adamda cikiyor " sende para varsa , buyur sen cikar hisseyi" diyor ,

bende eskiden kiziyordum, ama faydasiz , spek hakli
    eyvALLAH haklısın .

8.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    CEO açıklamalarında green x e de yer vermiş olsaydı sanki piyasa daha olumlu bir bakış acısına sahip olacakti. Ama sanki o baska bir program konusu.
    o konu bence de başlı başına bir dünya...hem şirket yönetimi atacağı önemli kaplar ile hisseyi gündemde tutacak hem de ekonomi çevrelerinin yapacağı yorumlar ile atatp gündemde kalacaktır...green x atatp için altın yumurtlayan bir tavuktur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 179/362 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •