Sayfa 179/299 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 2392 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. https://www.veryansintv.com/gel-vata...istleri-bunlar

GEL VATANDAŞ BATAN GEMİNİN KEMALİSTLERİ BUNLAR

...

Gel vatandaş, baksana şu mallara, bunlar burunları havada, değme, her boku bilen, kendine alayla valayla kemalist Atatürkçü diyen, seçmece karpuzlar!

Abla vallahi diyorum, turşuluk Çubuk hıyarı bunlar!

Gel vatandaş, Amerikan malı bunlar, Alman malı, Fransız malı. İngiliz malı..

Abla, karıştırma... Elinle dokunma abla... bak abla bu AKP’nin değişikliği, sana gelmez.

Bak abla, bu PKKnın değişikliği bu seküler abla, işini görür!

...

Nihat kral çıplak diyor...

Adama jeymis bond dedik, artist anlamında, adam MİTçiyim dedi...

Profilimdeki Topkapılı Mehmet olmak var Fuat Doğu olmak var...

Kozinoğlu olmak var Eymür olmak var...

VAROĞLU VAR!

2. Yılmaz Özdil bugün KuvayıMilliyenin İstanbuldaki kahramanlıklarını anlatmış yazının sonunda İsmail Kahraman'ın nankörlüğünü yazmış, çok iyi yapmış..
    Ama o KuvayıMilliyenin mirasçısı EskiCHP'yi bugün PKK/hdp-Sevicilerin işgal ettiğini yazmamış, çok kötü yapmış..

3. Nurcumusun o halde Kürtçüsün.....
    Rusya İçişleri Bakanlığı, Moskova Bölgesi'nde daha önce faaliyetlerine yasak getirilen Nurcular’a ait bir hücre tespit edildiğini açıkladı. Rusya, 2008 yılında Nurcular örgütünü aşırılık yanlısı kabul etmiş ve faaliyetlerini yasaklamıştı. Rus Gizli Servisi FSB, 2002’de Nurcuların CIA’ya çalıştıklarını açıklamıştı. - odatv4 -

4. "Oy atarken aklınıza Öcalan gelsin" "PKK terör örgütü değil" "Sn.Öcalan'ın arkasındayız" "Kandildekiler yoldaşlarımızdır" “Kürt sorununun çözümü için sayın Öcalan, BDP ile Kürt halkı ve gerillalar muhatap alınmalıdır. Bir tarafı dışında bırakırsanız süreçten olumlu sonuç çıkmaz..” Bunları diyen EşBaşkan Buldan’ın dile getirdiği görüşler son derece yapıcı imiş!.... EşBaşkan Mithat Sancar, “İmralı’nın kapılarını açın ki barışın yolu sonuna kadar açılsın. Barışın yolu açılacaksa Öcalan mutlaka ve mutlaka bu yolun ışığı olarak en önemli rolü üstlenecektir." derken HDP’yi barışçıl, işbirlikçi ve uzgörüşlü çağrısından dolayı kutlamamız gerekmekte imiş! Böyle buyurmuş İnce İnce Özdemir zepevengi, sorsan 'Cumhuriyet'i savunuyorum der!..

5. "Pençe-Yıldırım operasyon bölgesindeki Avaşin-Basyan'da bulunan, PKK/hdp terör örgütünün çok güvendiği ve ele geçirilmesi imkansız' diye tanımladığı sözde doğu karargahı ele geçirildi. 12 teröristin leşi alındı......
    PKK/hdp'in sözde Kerkük alan sorumlusu "Delil Siirt" kod adlı Mehmet Hatip Arıtürk'ün Kandil'de olduğu belirlendi. MİT ve TSK tarafından düzenlenen ortak operasyonda teröristin leşi alındı....
    Bu leşler PKK/hdp'lilerin Açılımcıların Çözülümcülerin yüreğine kor ateşi gibi düşüyor ama yapacak bir şey yok! Türk halkı çocuklarının öcünü alıyor.. PKK/hdp'liler korkuyla büzüştüğünüz yerde sıranızın gelmesini bekleyin..

6. https://www.veryansintv.com/nihat-ge...yet-dusmanlari

...

İsmail Küçükkaya’nın ortasına bakın hele:

“Nereden girdim bu işlere, hayatımı yaşayabilirdim, beş yıldır ceza evindeyim’ mi diyor, seçtiğim hayatın bana getirdiği bir bedel bu’ ben bunu ödüyorum’ mu diyor?”

Santraforda Misis Demirtaş:

“Hiçbir zaman Selahattin ‘ben pişmanım yaptıklarımdan, cezaevinde olmasaydım daha iyiydi’ demedi”

“Türkiye’de kürtseniz, biraz da muhalifseniz bedelleri oluyor.”

....

Ve goool

Ve gooolllll!

Ağlamak istiyorum sayın seyirciler!

Gooolllll!

...

Ulen zevzekler yaptıkları ve pişman olmadıkları bu konu başlığının özneleri be!

Ama takdir ediyorum valla bu bidonu

Böyük gaya parçası atsa uyanacak gemalistler

Bidon uyanık tabeee güççük gayalar atması ilazım ki uyanmasın gerizler...

7. Çakma Mitçi, hızır hafiyemiz, Nihat Abimin jet kemalisti karar lı açılım ve saçılımın ustasıyla el ele vermiş hafiyelik yapıyor, sitedeki üyeleri fişlediklerini iddia ediyorlar...

Anayasanın ilk dört maddesini eleştiren bu iktidar gidecek ve sözde sahip çıkan

https://www.aydinlik.com.tr/haber/ki...-etti-260016-2

özde bidoncu olarak eleştiren Kılıçtaroğlu gelecekmiş veee

fişlediklerini yargılayacaklar MIŞ...

))))

Sahi bugün Selahattin Demirtaş ve İsmail Küçükkaya için ne yazıp ne paylaştınız hızlı hafiye ve hızlı saçılımcı medarı iftihar üyeler?

8. https://odatv4.com/siyaset/belediye-...rt-acti-218354

“... dünya beşten, Türk milleti ABD’den büyüktür. Yaşasın tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti. Kahrolsun emperyalist Amerika.”

Kaç kişi kaldınız Tanju?

O koca çınarın kurumayan kaç dalı kaldı Tanju?

Ey bidonun hafiyeleri açılımın gülleri..,

E hadi utanmayın

E hadi sıkılmayın

Tanju ve arkadaşlarının yaptığının yüzde birini yapın...

Mesela

Canıımm amerikam aşk olsun sana ayıp bu yaptığın aşkım

diyin razıyız ulen...

))))

Sayfa 179/299 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz