Onemli Gunler Banner
Sayfa 18/266 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 2128 madde; 137 - 144 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Same old story...
    İngilizce yaz
    Anlarlar belki
    Sen git başkasıyla alay et

2. Ekgyo 7.dakikada başlıyor..
    2.14
    2.08
    Ve 2. TL diyor

Ama mükemmel grafikle anlatmış..
    Sonuçta ucu b**** değnek adamlar biliyorlar 2.30 dan beri kağıda çakiyorlar..
    Endeksi yarın salarsa 2.13 e kadar gelir bunun bilen operasyon çocukları açığa kapaliya
    Her yere çakıyorlar
    Çünkü Bu rus çocukları
    Tekniğe göre işi dizayn ediyorlar.. bizde taraftar olarak haydi bastır emlak diye tempo tutuyoruz var mı tek neye göre alım satımı yapan yok Bu kadar basit işte biz orada ancak yem oluruz balık gibi oltaya atarlar bizi tutarlar Bu kadar basit
     Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku

3. Sağ ol kardeş tekniği paylaşmışsın teşekkür ederim
     Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    Sen git başkasıyla alay et

4.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Kamu hisselerinde ciddi ciddi yönetimsel bir yanlışlık var. Bist100deki hisselerle bu hisselerin son zamanlardaki performansına bakınca performans olarak ne kadar geride kaldığı gün gibi ortada. Bunun 3 sebebi geliyor aklıma
    1. Kamuda hala ciddi anlamda fetöcüler yönetici pozisyonunda. Bir taşla hem ekonomiyi hem iktidarı avlamak niyetinde
    2. Kamu hisselerini yönetenler spekülatörlerle ortak çalışıyor.
    3. Gerçekten beceriksizler. Kapasiteleri yönetmeye anca bu kadar yetiyor

Endeksin rekorlar kırdığı bir zamanda bu hisseler hala yerinde sayıyorsa, çoğu hisseyi bırakın prim yapmayı defter değerinin yarısını bile göremiyorsa, benim aklıma bu 3 olasılıktan başka birşey gelmiyor. Böyle diye idda etmiyorum, yatırım tavsiyesi yapmıyorum, sadece sebep nedir, başka sebepker aklına gelen varsa öğrenmek istiyorum
    Sizin bu güzel tespitleriniz için tebrik etmek istiyorum. Bunlara yatırılan paraların anlattıklarınıza göre nerelere ve kimlere gittiği anlaşılıyor.Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

5. Performansı kötü olduğu ve endekse göre ucuz olduğu aşikar. Elbet tablo değişir birileri farkeder. Bugün Garanti 8 küsür milyon alışa geçip 2.19 u doldurunca tahtadaki günlükçüler bir anda durdu. İlginç hareketler, izlemeye devam

Spekler kaç gündür acıktı,,ışığı yanıp söndürüyorlar Ama ne var ki,,10 milyonluk lotları kaldırmaya yürek ister.
    Son düzenleme : olimpik forum; 18-03-2021 saat: 12:06.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7. Uzun vadeli boğa piyasasına geçiş için iki önemli direnç öne çıkıyor... USD bazlı 0.35 cent ve 200 haf. BHO... Bu seviyelere geçene kadar yol patikalı... Sonrasında arkana yaslan modunda....

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

8. Faiz nakavt ettiği hisse lanetlenmiş biraz daha sürün sürün sürün

Sayfa 18/266 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •