Sayfa 18/1000 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 137 - 144 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Canlar
    Suan dzt den kazandiklarimi jakuzide eziyorum..
    Syg
    Ee ne oldu DZT getirilerini yediniz, eksi oldu.
    Ben PPF getirisini muhafaza ediyorum, artı oldu.
    Demekki PPF daha karlıymış.

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Mevduatın 1 tık üstü %13 olur.

MK %25 altında kalacaksa GPG almanın anlamı yok bence, Hem risk al hem de mevduat üstüne takıl pek hoş gelmiyor bana.
    Hayırdır üstadım neden bu kadar GPG'ye takıldınız

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Hayırdır üstadım neden bu kadar GPG'ye takıldınız
    Yani belki hatırlasınız aylar önce bu konuda üç beş kişiyken ve PPF'den başka birşey bilmezken şöyle bir şey yazmıştım.

Şu dört fona dikkat GPG,OBP,TCD ve KRF diye

Bunlardan ikisi popüler oldu sonra
    GPG iyice popüler oldu belki de on misli büyüdü.

Ama hafta sonu getirileri tuhafıma gitmeye başladı.

Mevduat üstü derken mevduat düştükçe oda düşecekse alınan riskle beklenen menfaat uyuşmamaya başladı.

Açıkçası o günkü olumlu düşüncelerimi devam ettirmeye çalışıyorum ama onların da biraz daha çaba gösterip şu hafta sonu sorununu çözmeleri gerekir bence.
    Birde şu mevduat üstü konusunu açıklığa kavuştursalar iyi olur.Mevduat %12 oldu daha da düşme eğiliminde .

O dörtlüden TCD için birşey yazmaya gerek yok zaten çok tartışıldı burda.

4. Gpg de son bir haftada hisse oranı yükselmeye başladı ilerde daha da yükseltecek. O yüzden borsa çıkar Gpg çıkar borsa düşer Gpg düşer. Bundan sonra sürpriz beklemek.cok gerçekçi değil

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Yani belki hatırlasınız aylar önce bu konuda üç beş kişiyken ve PPF'den başka birşey bilmezken şöyle bir şey yazmıştım.

Şu dört fona dikkat GPG,OBP,TCD ve KRF diye

Bunlardan ikisi popüler oldu sonra
    GPG iyice popüler oldu belki de on misli büyüdü.

Ama hafta sonu getirileri tuhafıma gitmeye başladı.

Mevduat üstü derken mevduat düştükçe oda düşecekse alınan riskle beklenen menfaat uyuşmamaya başladı.

Açıkçası o günkü olumlu düşüncelerimi devam ettirmeye çalışıyorum ama onların da biraz daha çaba gösterip şu hafta sonu sorununu çözmeleri gerekir bence.
    Birde şu mevduat üstü konusunu açıklığa kavuştursalar iyi olur.Mevduat %12 oldu daha da düşme eğiliminde .

O dörtlüden TCD için birşey yazmaya gerek yok zaten çok tartışıldı burda.
    Mevduat üstünü açıklığa kavuşturmuştuk mevduat ayda %1 getiriyorsa +%1.5 hedeflediğini söyledi Eral yani %2.5. Ama bunun kesin olacağının hiçbir garantisi yok Paylaştığınız fonlar içinde 1 yıllık getiri sıralamasında TCD birinci GPG ikinci OBP'de beşinci sırada GPG'nin popüler olmasının en büyük sebeblerinden birisi twitter hesabı ve burada da popülerliği. Hafta sonu getirileri veya belirli dönem getirilerini kıstas almak gerekmediğini kendiniz de söylediniz diye biliyorum. Hafta sonu getirileri ile ilgileniyorsanız PPF'ler % 0.11 gibi getiriyor Aylıkta da 1.1 gibi değerleri göreceğiz onlarda Bu arada GPG savunucusu gibi oldum sanki şu an bir tane bile GPG yok portföyümde

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Mevduat üstünü açıklığa kavuşturmuştuk mevduat ayda %1 getiriyorsa +%1.5 hedeflediğini söyledi Eral yani %2.5. Ama bunun kesin olacağının hiçbir garantisi yok Paylaştığınız fonlar içinde 1 yıllık getiri sıralamasında TCD birinci GPG ikinci OBP'de beşinci sırada GPG'nin popüler olmasının en büyük sebeblerinden birisi twitter hesabı ve burada da popülerliği. Hafta sonu getirileri veya belirli dönem getirilerini kıstas almak gerekmediğini kendiniz de söylediniz diye biliyorum. Hafta sonu getirileri ile ilgileniyorsanız PPF'ler % 0.11 gibi getiriyor Aylıkta da 1.1 gibi değerleri göreceğiz onlarda Bu arada GPG savunucusu gibi oldum sanki şu an bir tane bile GPG yok portföyümde
    Sattınızmı GPG'leri.Bir ara vardı sizde galiba.

Aylık %2,5 ise dediğim oluyor yani MK 25 altı olmaması kıstası.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sattınızmı GPG'leri.Bir ara vardı sizde galiba.
    %40 üzeri portföyde bulunuyordu bir ara ilk satışı 27 Eylül sonrası yaptım. Sonrası kendiliğinden gelişti

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    %40 üzeri portföyde bulunuyordu bir ara ilk satışı 27 Eylül sonrası yaptım. Sonrası kendiliğinden gelişti
    Risk algısı arttıkça gitti GPG'ler demekki.Bol kazançlar dilerim.

Sayfa 18/1000 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •