Sayfa 18/297 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 2370 madde; 137 - 144 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Ereglilerede buradan bir hayırlı olsun diyeyim. Ytd
    Sağol Spenc...

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Temettü yatırımcısı değilim ben. İstediğim fiyat ya da teknik oluştuğu zaman alıp bir süre tutuyorum. Bazen 15 gün bazen 3 ay. Bazen daha fazla.
    İşlem yaptığım yaklaşık 15 tahta var. Sadece borsanın en büyük şirketleri bunlar.
    Sasa ve hektaş hariç
    Şişe de Ereğli gibi vazgeçilmezim. Her zaman iyi para kazandırmıştır. Yılın belli zamanları hep içinde oluyorum
    Emre ne diyorsun aşağıda attığım detay...Bu adam 6 ay önce borsa uçacak diyen adam...

3. https://www.youtube.com/watch?v=bJlasaTcrmU

Kumdan Kale: Borsanın 4 atlısı | Artunç Kocabalkan - Işık Ökte

ralli nin %30 u, SASA, THYAO, HEKTAŞ ve ŞİŞE diyor..

Coin gibi oldu diyor bu hisseler... ( şişe için bu yoruma katılmıyorum, hava yolları için de)

Bunlar düşerse ayvayı yeriz diyor... O zaman AĞA(Ereğli) SAHAYA iner mi?

Bu adam 6 ay önce borsa uçacak diyen adam...

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Evet yatırımcısı gerçekten de çok kötü bir moddaydı. Biraz rahatlama iyi gelmiştir.
    Hayırlı olsun
    öyle mi diyorsun? Şişe ile aradaki fark hala 450 - 500 K, 5-6 tavan daha lazım bana

5. Activex buralardaysan 2 hafta falan önce haftalıkta attığım OBO senaryosuna koşa koşa gitmiyorlardır dimi

Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Sn. Spenc teşekkürler , froto , sise , eregli ortaklıga devam , sise 2023 mayıs için hisse başi net 1.25 tl temettü yaziyorum verirmi siz ne dersiniz.

SM-A217F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1 ila 2 arası şaşırmam onun haricindekilere şaşırabilirim.
    1 altında neden şaşırabilirim bu kadar kari ödenmiş sermayeye göre temettuyu zayıf tutmazlar umarım ayrıca diğer ortaklıklarından gelecek temettü cücük kalmaz sanırım.
    2 üstü ise hissenin ivmelendigi nokta 10 üstü ve 10-20 arasında çok fazla beklemesede ağırlıklı 15 li fiyatlar dersek ki 2tl üzeri temettü yüzde 15 üstü yapar. ( Ayrica geri alım yaptıkları bir ortalama da var oradanda yüzdelik bir verim kendilerince olacaktir, mutlaka hesap edilmiştir.)Yüzde 10 üzeri veren yok endekste diye söyledim.
    Ha birde bunların geri alım yaptığı hisseler var o sürece kadar satacaklari biri var mı? Size su kadar temettü deyip veya yoksa kendilerine mı alırlar sonra hisseleri geri satarlar bilmek elbette zor. Ytd.

7. İşyatırım beklentisi 1.2 tl genelde o tutturuyor malum

8.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Emre ne diyorsun aşağıda attığım detay...Bu adam 6 ay önce borsa uçacak diyen adam...
    Ereğli topikte okuyup cevap yazdım.
    Çok ciddiye alma bence.
    Şişe şu an satılacak değil,alınacak seviyede.

Sayfa 18/297 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •