Sayfa 18/499 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 137 - 144 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Tarih adet birim maliyet son fiyat kar/zarar
    12.06.2007 468 1,620000 tl 1,61 tl -4,68 tl

10' yılında duygulanmamak elde değil.1,62 görürse bugun 10 yıl sonra alım fiyatını görmüş olacak.

2. O 2007 yılı eplas ve mzhld hissesi alanların büyük kabusu oldu. ..İnşallah 10 yıl sonunda gülen taraf eplas ve mzhld Holding yatırımcısı olcak...

Mzhld hissesi için o tarihten bu zamana dolar maliyeti 1.23 cent dolar. ..tl maliyet 4.50 tl...İnşallah en kısa zamanda aradaki farkıda kapatır. ..

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    Tarih adet birim maliyet son fiyat kar/zarar
    12.06.2007 468 1,620000 tl 1,61 tl -4,68 tl

10' yılında duygulanmamak elde değil.1,62 görürse bugun 10 yıl sonra alım fiyatını görmüş olacak.
    Sonuna kadar haklısınız sayın pay sahibi. Dileğim kısa zamanda hakedilen yerleri görür.Diğer tarafta bir hanımefendi 156 hafta daha bekleyebilirim diyor. Hakedien seviyelere gelelim de kendisi 256 hafta beklesin.

4. dile kolay,eski formda bır ara yazmıştım.okudugum bır yazıda borsa da bır kagıtta ya 1'ncı sene ya 5nci sene yada 10 ncu senesınde kazanırsın,bunlarda olmadıysa 20 sene beklersın ama yıne de bır gun kazanırsın yazıyordu.
    sabah ta yazdım dile kolay tam bugun 10 sene oldu ve 1,62 maliyetli kağıdım 1,65 gordu.daha once bır Kaç defa test etsede olmamıştı.0,33 lerı gordugumuzde bile korkmadık almaya devam ettim.bugun sadece benım açımdan tarıhı bır gun.
    gün dogdugunda herkes için inş.dönmüştür.umarım hayırlı haberlerle kaybettiğimiz yıllar bizim için aydınlık günlere döner.

5. oyaktaki malı götürmeye başladı inşallah vardır bir bildiği

6. Maşallah 1.70 ten de alıcı geldi demekki genel kurulda güzel haberler olcak diyelim. ..

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 0.3'ü de gördük. Ana gelişmeler olmadan oradan 5 kat artış gelişmeler sonrası buradan 10 kat artışı oldukça gerçekçi bir hayal olarak gösteriyor bana. İnşallah emeklerimizin karşılığını alırız. 1x.xx'i görmesi dileği ile emek veren yatırımcıların. Güzel hisse, güzel şirket, patronu güzel savaşıyor bunca kötü şansa rağmen, yatırımcısı ondan da güzel savaşıyor. Kim bilir ne hikayeler var hepimizde. Kazanacağımız paraya doya doya gülmek yerine artık ufak bir tebessüm edeceğiz belki de. O ufak tebessümü bu yatırımcılardan esirgemesin Allah. Hayırlı ramazanlar dilerim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Cefaks hocam Mzhld günlük işlemi atabilirmisin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

Sayfa 18/499 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •