Sayfa 18/309 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 137 - 144 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bana bire bir yazmayın

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : babasultan_1234; 08-09-2018 saat: 00:06.

2.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Mucadeleymis adamlar spk başkan yardımcısı eski bist başkanı şimdiki Halkbank'ın başına geçecek kişiyle birebir konuşuyorlar özel yazışmalara ben sahitim.sosyal medyada ve adamı halkbanka davet ediyor konuşmak için eski bist başkanı kimler ne mücadeleler veriyor kişi burda boş konusuyo.kimler nerelerle muhatap oluyor ben biliyom malum kişide kendini bir şey yaptı sanıyor.ha ha

sen ruh hastasısın....

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Mercimek Yazıyı Oku
    sen ruh hastasısın....

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sensin o bilader telini sildim varsa bir durum ara yerim yurdum belli bana çok zarar verdin birde yaziyorsun.bende hisse az onuda satacam her kes işine baksin

4. Capital kimse ortaya cikmali birlesme evet faliywte hayir.bue ayak siz spk ui bekleyin bombardement yakin .turkiye ayaga kalkdi sizin icin basbakinindan reisine kadar amateur size devlwt el koyup uzanlar gibi skdirp gidesiniz bu ulkeden gdslar

5. Semra hanım acredeto verusa borsa gündem küçük yatırımcılar herkesle mahkemelik oldunuz kötü oldunuz.sira geldi spk ile kötü olmaya mahkemelik olmaya.neden 3 başvuruya cevap gelmedi ilk oldunuz dedik size.bu birkaç kurnaz fırsatçı kendini çokmu akıllı zannediyo.yahu göz göre göre medyaya bile konu olmuş bu soyguna spk onay nasıl verecek ne biçim bir zihniyet bu durumlara kendini bizi*düşürüyor.ne*olacak şimdide spk ilemi mahkemelik olacaniz.olan bize oluyor.lutfen dürüst olsunlar mantıklı hareket etsinler kendi kendimizi yakiyoz bitiriyoz.
    --*
    Android için Email Posta'dan gönderildi. Lütfen bu kısa notumu mazur görün.

İzleyin yakında bu şirket spk ilede mahkemelik olacak.

6. -------- Orjinal Mesaj --------
    Kimden: [email protected]
    Giden: 6 Eylül 2018 17:55:35 GMT+03:00
    Kime: [email protected]
    Konu: Birlesme

Spk anlaşılan cevap vermicek.bu güne kadar böle bir süreç olmadı.genel kurulda cem ozsene söyledim neden ilk oluyonuz.1 ayda yüklü satış gözaltına düşüş 1.70 çağrı yapılacak ile böle hisse aniden 44 kurusta birleşme acikladiniz.bu organize firsatcilika spk izin verirse diğer şirketlerinde böle yapma hakları doğar .bundan dolayı spk bu şekil birleşmeye onay veremez.kac oldu bırakın onayı şu an sürecin bitmesi 1 ayı geçti daha cevap yok diyonuz.bole bir şey varmı.sizin yaptiklarinizin cezasını biz yatırımcılar çekiyoruz.varmi buna hakkınız.anel binasının telekomada anel elektrikede faaliyet açısından bir etkisi yok.en mantiklisi açık arttırmayla satılıp herkese hakkının verilmesi .lütfen faaliyet yapamiyonuz birlesme artık imkansız.bu oran bu şartlarda.lutfen daha çok mağdur etmeyin bizi .elimiz kolumuz bağlı imtiyazlı paylarla şirket hissedarları mağdur ediliyor.lutfen 2 yıl imkansız hala soktugunuz birleşmeye geçti.olmadi.1.5 yıl satış süreciyle geçti olmadı.yeter artık lütfen magduruz yıllardır paramız pul oldu.anel elektrikte hissesi 4 TL den 2 TL ye düşüp zarar eden bir yatırımcının hak arama mahkeme durumu olamaz.yada thy da düşen hisse de yatırımcı mahkemeye gidemez borsada risk vardır.ancak 10 kez şirketi satiyoz 2 kez de çağrı yapılacak deyip fiyat açıklayıp verusaya hisse sattirmak yatırımcıya mahkeme hakkı doğurur.yada şirketin hisselerinin 44 kurusta birleşme açıklaması ile yatırımcıları mağdur etmeye yönelik girişim mahkeme hakkı doğurur.surekli mağdur ediliyoruz imtiyazlı paylar ile.anel yapi binasını markaları satalim herkes hakkını alsın başka bir yol kalmadı.lutfen daha fazla mağduriyet yaratmayin.2024 yılında 1 anel Telekom hissesinin değeri en az 5 TL olur borcu bitince binanın.magduriyet yaratacaginiz bir durumu Türkiye cumhuriyetinde hiç bir kurum izin vermez.genel kurulda insanları gördünüz.siz adım atmadikca yada insanları mağdur edecek adım attikca bela okuyup zararına hisse satan adama gunah deilmi.yeni hisse alan kişi 38 kuruştan alıyor ve her hakka her şeye eşit oranda sahip oluyor kanunen.cunku bu hisseleri siz 2007 de halka arz ettiniz.dolayisiyla kişiye özel 39 kuruşa hisse satmiyonuz.bu kişiler 2007 den beri 3 dolardan satılan hisseleri devir alıyor.onun icin eski hissedarları biktirip nalet olsun deyip bela okuyup sattirararak lütfen mağdur etmeyin.bir adım atın olumlu bir adım.birlesme gibi yatırımcıyı mağdur edecek bir adım değil.cunku çok değişik bir sistemle olmayacak imkansız oranlar yaptınız ve buna kurumlar izin vermez.
    --*
    --*

7. Arcedo ridvan Beni basindan bir bela atmak icin kulandi dese daha mantikli acikla net binanin dgeri paha bicilmez send elektirik lotlari satcam de o kadaein lotun vat jy 12 milyonnlotu varbona goz dik capital den olmasan kuruslu rakamlardan mal almasan borl smeer Sicak bakmazdin cunku 20 milyonnlotu lotun yemeye calistin .20 bin metre kare yeri 300 metre dusurme hesabi tutmadi send istedigin kadaein bu Kagidi baskila Biz aliyiz send mal kaptirip durursun .vertu acigi cikacak Diye odu kopuyor spk ip ucu bulmasa cvp verirdi.. yakinda dosyalar savciliga gister spk bulteninde bombardement patlar.o kadaein bk yediiniz ki spk ui Hango dogru ile Ilna wtcen e sistemlerden is slip parayi Katot die cebe atip orda birds yiyorsun.alt yapi kulandiriyorsun oda cebe.

8. Acredeto noter aracılığı ile gönderdiği yazıda 13 Mart 2016 da aramızdaki satış sözleşmesi bitti .bu tarihten sonra yeni bir sözleşme olmadı .şirket sozlesmenin bittiğini satışın olmadığını yatırımcılara açıklamadı suç işledi diyor acredeto.noter protestosu da.oysaki bu tarihten sonra vertu milyonları satıyor ve sürekli görüşmeler devam ediyor diye haberler geliyor Kasım 30 a kadar.cok ilginç şeyler var ama bir taraf yalan söylüyor.acredeto ridvanin yükümlülüklerini yerine getirmediğini işi zorlaştırdığını satmak istem digini ima ediyor sanki.ne çıkar burdan spk çok ağır yaptırım yaparsa her kese zarar.ridvanin oyunlarını kötü davranışlarının cezasını ky cekiyor

Sayfa 18/309 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •