Sayfa 18/24 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon
Arama sonucu : 186 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Günlük BİST100 Hisseleri Teknik Anazlizi

1. sayın karar anı twitter da ki isminiz ne acaba

Alıntı Originally Posted by nazelyon Yazıyı Oku
    sayın karar anı twitter da ki isminiz ne acaba
    KARAR ANI ama boş sayfa...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

twıtır mevzu olmuşken şu an sayfakda beni takip eden bir arkadaşı anlatacağım. ama valla gerçek şaka falan değil. kendim özel mesaj atmıyorum, yorum yapmıyorum, ama özel sayfalara dalgasına bazı kopnularda bende yazıyorum. yani dikkat çeken biri değilim. buna rağmen bir takipcim oldu
    hiç ses çıkarmadım ama neden takibe aldı diye merakta etmiyor değildim. dün sordum borsacımısınız neden beni takip ediyosunuz dedim. yok değilim dedi. ama hemen takip listesine baktım baya borsacı takip ediyor. borsaya ilgisi var yani onu anladım. bana ilk sorusu ne mezunusunuz dedi. niye sordunuz dedim. borsaya nasıl alındığınızı öğrenmek için dedi vah garibim birazda çekingen sanırımki kimseye soramamış her haldu bu acemi cevaplar diye bana sordu. yani borsaya girmek için belirli düzeyde bir tahsil olması gerektiğini sanıyormuş kendiside uluslararası yüksek finans lisans okuyorum öğrenciyim diye sormuştum dedi. inanın ne güleceğimi bildim, nede üzüleceğimi. geleceği olan pırıl pırıl bir öğrenci. olumlu hiç bir şey demedim ama ne kadar etkileyebilmişimdir bilemiyorum. yani demem oki.. yok yatırımdır yok kaldırımdır yok şöyle kazandırıyor yok böyle kazandırıyor diye ne kadar insan daha çekerler bilmiyorum...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

XU100_ tepe noktasına bir adım kaldı. aceba geçecekmiyiz, geçemeyecekmiyiz, diye herkesi bir heyecan sardı bu doğru olayın farkında olan herkes haklı ama,

XU030_ bariz alımda ve daha gidecek yolu var. dolayısıyla xu100 endeksinide peşinden sürükler. sadece piyasayı terse getirmiş görüntüsü vermek için, satışa döndük görüntüsü verebilirler. bence kırmızıya aldanıp korkmaya gerek yok. ancak hisse bazında kendinden kaynaklanan sıkıntılar olabilir...

moral olsun diye yazıyorum ama eksozdan üfürmeden.. yarın fazlasıyla alırlar. zaten bugün bu haltı işleyebileceklerini tahmin ediyordum. hadi bol şanslar...

artık akşam bloomberg izleyerek durumu değerlendirirsiniz.. biz nasıl olsa tırışkadan bir oyuncuyuz. beğenilmek için kıçımızı yırtıyoruz.. öyle sanıyosunuz değilmi?? siz öyle sanın.. acıyorum dünkü yaptığım yoruma hemde net olarak.. niye böyle yazdığımı yazdığımı anladınızmı? anlamazsınız tabii.. daha bana ne özelden ne burdan bir kişi dahi yazmasın..

bu arada tabii sn ABKA ya teşekkür etmeden geçemem. bu işte insan olmak. değilse kimse kmsenin derdinden yataklara düşmüyor...

şimdi bu mesajı bir çok yobaz ego sanacak ama bu insan olmanın kuralı.. hocanız gibi (k. mısırıoğlu) lütfen diyene, teşekkür edene gülmeyeceksiniz...

Sayfa 18/24 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •