Onemli Gunler Banner
Sayfa 180/996 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Alo 184 arayın sorunuzu belirtin. Onlar konuyu inceleyip döneceklerdir.

SABİM varlığına esas olan amaç ve hedefleri doğrultusunda 7 gün, 24 saat boyunca, sağlık sisteminin işleyişine hakim operatörler, sağlık mevzuatı konusunda yeterli bilgilerle donatılmış çözümleyiciler tarafından sağlık sisteminin işleyişi ile ilgili her türlü soru, sorun, eleştiri, öneri, talebi ve teşekkürü cevaplandırmakta ve kayıt altına almaktadır.

Türkiye’nin dört bir yanından Alo 184 SABİM hattını arayan herkes; Sağlık Bakanlığı tarafından sıcak bir dost sesiyle karşılaşmakta ve ilettiği her türlü soru veya sorunun, Bakanlığımızca empatik bir yaklaşımla sahiplenilerek, en hızlı şekilde çözümlendiğine tanık olmaktadır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sn Egeli, size ve cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Bu sabah itibariyle önce Alo 184 ile il sağlık müdürlüğüne, sonra CİMERe şikayetimi yaptım.

Bugün de tıp bayramıymış, n'apalım böyle denk geldi. İşini layıkıyla yapan bütün doktorların tıp bayramlarını kutlarım...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Eşimin arkadaşının kızı ve damadı Almanyaya gezmeye gitmişler ve kız dün gece WhatsApp'dan mesaj atmış.

"Dönemeyeceklerini bilmeksizin gidiyorlardı"

Iyi cesaret valla, bu zamanda Avrupaya gitmek.
    Abi iltica ediyor olabilirler mi .
    Yoksa yaptıkları saçma sapan bir şey. İnsan bu kadar sorumsuz olamaz.

O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Uzun yıllardır sanalda yazarım okurum...

Son yirmi yılda (özellikle) hayatında bir tek Çalıkuşu romanı okumamış insanlar, binlerce sitede, forumda, facebook'ta vs vs önüne geleni okumaya alıştı.

Okuyor ve beğeniyor. Etkileniyor. Bazan ne denirse onu yapıyor.

Tek yapamadığımız okuduğumuzu kendi kafamızda yıllarla oluşturduğumuz platformda değerlendirmek.

Çünkü malesef yok öyle bir şey.

Kendi temelimiz, bilgimiz, danışacak yerlerimiz, test edecek kaynaklarımız, doğrulayacak alt yapımız yok.

Yukarıdaki yazıyı dün bana whatsapp'tan entellektüel seviyesi iyi olan kardeşim gönderdi.

Çok beğenmiş.

Ben de beğendim.

Ama yeni bir şey yok dediklerinde...Son cümlesini özel olarak beğenilmiş... "İnsanoğlu olarak tekrardan basit yaşamayı öğrenmemiz gerekecek"...

Diğer değindikleri üzerinde bir çok şarkı bile bestelendi...

Bak dimitris de uyardı bizleri...

Öyle her şeyi takmaya gerek falan yok. Bir kaç tonluk göktaşı yeterli yersiz öğündüğümüz her şeyi silmeye...

Kul Himmet ne diyor ta onyıllar ötesinden...

"Gafil geme şaşkın
    Birgün ölürsün
    Dünya kadar malın
    olsa ne fayda"...

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Eşimin arkadaşının kızı ve damadı Almanyaya gezmeye gitmişler ve kız dün gece WhatsApp'dan mesaj atmış.

"Dönemeyeceklerini bilmeksizin gidiyorlardı"

Iyi cesaret valla, bu zamanda Avrupaya gitmek.
    Sorun burada olmak degil.
    Yarin annem veya babam hastalanirsa, Türkiye'ye mülteci gibi kacak olarak yunan adalari üzerinden girmek zorunda kalacagim, ona yaniyorum.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Sn Egeli, size ve cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Bu sabah itibariyle önce Alo 184 ile il sağlık müdürlüğüne, sonra CİMERe şikayetimi yaptım.

Bugün de tıp bayramıymış, n'apalım böyle denk geldi. İşini layıkıyla yapan bütün doktorların tıp bayramlarını kutlarım...
    Doktor değilim bugüne kadar çok doktor gördüm.
    Kimilerinin gözünde dolar işareti, kiminde güven gördüm.
    Panik içinde gelen hastasını rahatlatıp yönlendireni de, ürün pazarlamaya çalışanı da Aslında doktorlarda toplumun aynası gibi iyiside var kötüsüde var.
    En çok gurur duyduğum şey. Kendini mesleğine adayan ve bunu öğrencileri ile paylaşan hocalar oldu. Bugün ülkemizde nice hastalığın uzmanı olan, hastaların dertlerine derman olan doktorlarımıza, onların ayrılmaz parçası olan hemşireler, laborantlar, tıbbı cihazları geliştiren mühendisler, onları ayakta tutan teknik personeller ve hastabakıcılar olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına şükranlarımı sunarım. İyi ki varsınız.

O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Abi iltica ediyor olabilirler mi .
    Yoksa yaptıkları saçma sapan bir şey. İnsan bu kadar sorumsuz olamaz.

2 Tane un fabrikası var oğlanın babasının, hangi akla hizmet gittiler bilmiyorum, ama teyyare seferlerinin iptal edileceğini hiç hesap etmedikleri belli.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    O göktaşı bizimkiler için yok hükmündedir.

Tanımeyruz...
    Dr.Bedri RUHSELMAN tarafindan derlenen, Ilahi Nizam ve Kainat adli kitabin son 30 sayfasini okumak lazim.

Yeryuzune bir gok tasinin carpacagi anlatilmaktadir.

Bu eser, 1958-1962 yillari arasinda verilen tebliglerin toparlandigi bir sprituel calismadir.

Bu calisma bittiginde, yukarinin emri ile, 2013 yilina kadar bir Noter kasasinda saklanmis, 2013 de cikarilip kitap haline getirilmis ve yayinlanmistir.

Noter kasasina saklandiktan sonra gecen zaman icinde yasananlari da konu etmesi,inandiriciligina olan guveni pekistirmistir.

Bu gezegen konusunun cikis noktasi da bu eserdir.

Kitabin 297.sayfasinin 3.paragrafi soyle diyor.

Bu gezegen,halen yorungesinden ayrilmis , Gunes Sistemi yonune dogru yurumekte ve her an ona yaklasmaktadir.

Su an gorulmesi henuz mumkun olmayan bu gezegenin, 150-200 yil sonra Dunya'dan gozle gorulmesi mumkun olacaktir.

Ilgi duyan arkadaslar konuyu bu eserden takip edebilirler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Sn Tınaz...

Benim ilgi alanım, eğer bir vade verilmişse 20 yılı geçmiyor...

Nasreddin Hocanın o ünlü deyişi nedeniyle.

Küçük kıyamet , büyük kıyamet meselesi...

Sayfa 180/996 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •