Sayfa 180/1001 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    Ulaştırma Bakanı Cahit Turhan görevden alınmış, yerine eski İBB genel sekreter yard. atanmış.
    şehirler arası ulaşımı valiliğe kaymakamlığa bağlarken bakanlığa da ihtiyaç yok diye adamı şutlamışlar

şaka bi yana kanal istanbulun ayak sesleri olabilir.
    men dakka dukka

Ahmetg Guest
    ABD de hemsireler toplu halde istifa etmeye basladi

Zaten sistem tikanik inanilmaz akil almaz hemsire ve doktor acigina bir de bu eklendi

Bu ulkede hersey sahsi menfaat ve bencillik uzerine kurulu

Canlarida oyle tatliki. Ayni polisler ve askerleri gibi

Kahrolsun Amerikan kulturu ve onu taklit edenler

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan görevden alındı. Cahit Turhan'ın yerine Adil Karaismailoğlu atandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Son günlerde dünyanın en tepesinden, en dibine kadar tek gündem maddesi corona, hepimiz ultra sağlık uzmanı olduk!

Söylenenlerle yapılanlar çok zıt kutuplarda, kendilerini izole edemeyenler bir şekilde bedelini öderken, maalesef kurunun yanında yaş ta yanıyor.

Bu yaşanan süreçte şu kanıya vardım; "Corana öldürebilir, ama cehalet; hep corona yapabilir hem de öldürebilir."
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

5. - İlçe sağlık bizler içın titiz bir çalışma yapmış ve mail yolu ile biz dişhekimlerine şu önerilerde bulunmuş.. ..
    '' Hastayla en az 1m. mesafe sağlanmalıdır...
    '' Hastanın tıbbi maske takması sağlanmalıdır.
    '' Acil olmayan işlemler ertelenmelidir.. -
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Şu an havaalanından çıktım sorgu sual yok karantina yok bir uçak dolusu indik ve memlekete geldik içimizde yabancılar Türkler, Çinliler, Afrikalılar hep geçtik nerede karantina?

Bu sabah saat 04:39 da İstanbul yeni havaalanı na indim...
    Zambiyadan etyopyaya kadar 6 saat en az 150 Çinli ile uçtuk...
    Etyopyadan çıktık Türkiye'ye sabah indik ..
    Girişte isim soyisim geldiğimiz ülkeyi yazdık görevliler okumadan kağıtları topladılar...
    Sonra pasaport polisine gittim.girisimi yaptım
    Elimi kolumu sallaya sallaya girişimi yaptım .
    Görevli bir saglikciya uçakta çok Çinli olduğunu herkesin giriş yaptığını söyledim ...
    Cevap: istersen karantinaya alalım yoksada Corona olursun zaten dedi...
    Bende çıkışa yöneldim çıktım...
    Durum aynen böyle olmuştur ...
    Saygılar

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. https://www.facebook.com/mc.metin.mc...QVUyNg&fref=nf

Termal kamera görevlisi olmadan görev başında...dün sabah İstanbul havaalani...
    Adını vermek istemeyen bir yolcudan....

Sayfa 180/1001 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •