Sayfa 181/1230 İlkİlk ... 811311711791801811821831912312816811181 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. beyaz yaka çalışanlar ya da bordro mahkumları için uzun vade de 15 yıl ve üzeri için AYGAZ çok verimli bir hisse olabilir gibi borsa konusunda çok amatörüm bu sitedeki profesyoneller gibi bilgim yok ama incelediğim kadarıyla temettü ve kriz ortamlarına karsı direnci nedeniyle AYGAZ uzun vade için cazip gibi AYGAZ unutulmuş bir hisse bir köşeye atılmış yatırımcısı çok yorum yapmayan ilginç bir hisse bilgili büyüklerim AYGAZ konusunda ne düşünürler acaba?Herkese önce sağlıkve huzur sonra bol kazanç dilerim saygılar..

2. Örnekler ile Hisse Değerleme Kademeleri - BİM (Genel gıda perakendeciliği değerlendirmesi ile beraber)

https://suphecikimse.blogspot.com/20...ademeleri.html

YTD

3. Ben belki yanlış yapıyorum ama Aygaz ile Tüpraş ı aynı hisseymis gibi değerlendiriyorum. Burda anlatılan kriterlerden benim anladığım kadarıyla aygaz da Tüpraş da mükemmel şirketler.

Alıntı Originally Posted by supheci_kimse Yazıyı Oku
    Örnekler ile Hisse Değerleme Kademeleri - BİM (Genel gıda perakendeciliği değerlendirmesi ile beraber)

https://suphecikimse.blogspot.com/20...ademeleri.html

YTD
    Yazınızı beğendim. Alışveriş benim için basit bir ticaretten ibaret
    ama bir emekçi olarak emeği sömüren bir yerden daha artık daha az alışveriş yapacağım.
    Market alışverişinde beni en çok rahatsız eden şey 3 gün önce 10 liraya aldığım ürünü indirimde 8 liraya görmek. Bim indirim yapmıyor yerine zaten ucuzuz diyor bence bu daha doğru bir yöntem

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

5. kesinlikle iki sirket de mukemmel ozellikle aygaz ve tupras alternatif enerji islerine girerlerse cok daha buyurler...

6.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    .Sonuç olarak, her hâlükârda hisse pozisyonunun total yatırım portföyünün % 50'sini aşmaması gerektiğine inanıyorum...Elinde 5 yıl boyunca kuruş para kazanamamış bir AKSA mağduru olarak...Yani, 5 yıl sonra aynı fiyatlardan alacağımı bilsem alır mıydım ?...Gayet tabiki hayır...Al sana konjonktür ve vizyonist yönetim...

Mesela...
    Berbat bir bilanço geldi...Yok kompozitmiş, yok ileri teknolojiymiş, vizyon, misyon ıvır zıvır...

Hepsi boş...Koskoca bir yalan...Temettüleriyle her yıl tatil yaptık en azından buna şükür...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

7.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Berbat bir bilanço geldi...Yok kompozitmiş, yok ileri teknolojiymiş, vizyon, misyon ıvır zıvır...

Hepsi boş...Koskoca bir yalan...Temettüleriyle her yıl tatil yaptık en azından buna şükür...
    Net kar beklenenden kötü, ancak favök beklendiği gibi, satışlar iyi...bu kötü bilanço zaten fiyatlanmıştı, bence ptesi çok olumsuz olmaz.

Bu arada dün iyi bilanço açıklayan Petkim, çok iyi bilanço açıklayan Ulusoy elektrik borsanın %1,5 arttığı bir günde eksi kapadı...yani bilanço önceden fiyatlanıyor çoğu zaman.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,161
     Alıntı Originally Posted by borsacahili Yazıyı Oku
    beyaz yaka çalışanlar ya da bordro mahkumları için uzun vade de 15 yıl ve üzeri için AYGAZ çok verimli bir hisse olabilir gibi borsa konusunda çok amatörüm bu sitedeki profesyoneller gibi bilgim yok ama incelediğim kadarıyla temettü ve kriz ortamlarına karsı direnci nedeniyle AYGAZ uzun vade için cazip gibi AYGAZ unutulmuş bir hisse bir köşeye atılmış yatırımcısı çok yorum yapmayan ilginç bir hisse bilgili büyüklerim AYGAZ konusunda ne düşünürler acaba?Herkese önce sağlıkve huzur sonra bol kazanç dilerim saygılar..
    Tuprs'in %10 u Aygaz'in...
    Baska yatirimlari da var bildigim kadari ile.
    Bende Tuprs olmasa idi Aygaz ile daha cok ilgilenirdim.
    Bence guzel bir hisse ciddi temettu verimi var..
    45 yildir elinde olan bir tanidigim var.
    Her sene 300-400K temettu alir..
    45 sene once vasat bir daire parasi yatirmis ve hic ellememis.
    Yani blok olarak almis.
    Cok cok memnun.
    Bir cok genel kuruluna katilmis.
    Vehbi KOC ile de tanismis.
    Artik ona ozel bir oturma yeri ayiriyorlarmis genel kurullarda.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 181/1230 İlkİlk ... 811311711791801811821831912312816811181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •