Sayfa 181/623 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by schnell Yazıyı Oku
    Yarın bir hareket bekliyorum son dakika guzel kaldırdılar
    SM-C9008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hiç bir şey bekleme. Bu hisse en az 4-5 ay buralarda sürünür. Her gün gidecek imajı verir ama bir türlü gitmez.

Niye bekliyecekki yahu

SM-C9008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by RızkOfRisk Yazıyı Oku

Emile Zola 'nın başyapıtı;
    Emekçi insanların bedenindeki son damla tere ve ruhundaki son nefeslik cana kadar çalışmak zaruriyetinin ve bunun sonucunda temel yaşamsal gereksinimlere bile yetişememenin evrensel çilesini destansı boyutlara ulaştıran bir edebiyat doruğu,
    İnsanı tüm duyularını harekete geçiren bir duygudan diğerine bir duygu kasırgası şeklinde sürükleyen bir kavga romanı, Germinal...
    Romanda denildiği gibi;
    İnsan bitiyordu topraktan, gelecek yüzyılda ürün vermek üzere yavaş yavaş filizlenen, pek yakında yerküreyi sarsarak baş verecek olan, öç almak için yanıp tutuşan, kapkara bir insan ordusu boy atıyordu.

Tıpkı Türkiye borsasının varoluşundan bugune Ihlas Grubuna ucundan kıyısından temas etmiş yatırımcı ordusunun duyguları gibi, "Teşbihte hata olmaz, gülücüğümüzü eksik etmeyelim tam bu noktada..."

Ama en güzeli isyanımızı, aynen roman yazarının yaptığı gibi edebiyatla, bazen de şiirle, şarkılarla türkülerle,
    Biraz da temel bilimlerin diğer dallarıyla,
    Dile getirebilmek...

Yıllardır filiz vermeyen, her nerede kalmış ve unutulmuş tohum varsa, barışa, iyiliğe, güzelliğe, vicdana, vefaya ve de bilcümle insan olmaya dair tohumların çatlaması boy vermesi dileğiyle,
    Sağlıklı, mutlu, sevgi dolu, bereketli nice yıllara,
    Haa bir de 2018 iheva yılı olsun artık yaw...
    Sizin gibi birini tanımama vesile olması nedeniyle sevdim ben İHEVA'yı. Sağ olun, sağlıklı olun...
    İyi yıllar size de.

4.  Alıntı Originally Posted by Vinvin Yazıyı Oku
    Sayın RızkOfRisk yine çok çarpıcı bir anlatım ve üslup zenginliğiyle yolumuza ışık tuttunuz. Bu karanlık ve kasvetli hissede yolumuzu bir nebze olsun aydınlatan değerli çalışmalarınız için teşekkürler.Bu karanlık ve karmaşık labirentli dehlizlerden hep birlikte çıkabilmek dileğiyle.
    İnşallah takozumuz bir an önce yukarıya doğru yuvarlanır.iblisin tezgahında ders almış karanlıklar prensi speğimiz bakalım kendini hapsettiği bu zindana daha nekadar dayanabilecek.
    Teşekkür ederim Sn. Vinvin, yıllardır IHEVA bizi çarpıyor, biz de içinde bulunduğumuz durumun çarpanlarını tüm boyutlarıyla kendi üslumuzla vurgulamaya çabalıyoruz işte...

Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Sizin gibi birini tanımama vesile olması nedeniyle sevdim ben İHEVA'yı. Sağ olun, sağlıklı olun...
    İyi yıllar size de.
    Siz de sağolun Sn. selcukylm, biz eskiler IHEVA 'nın bizi zengin edebilme ihtimalini sevmişiz. Biz de bu kararlı duruş devam ettikçe bir gün o da olacak, sağlıkla...
    Çalışmalarım; düşüncelerimdir, hayallerimdir. Eğitseldir, deneyseldir, gözlemseldir.
    YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ...! YÜKSEK RİSK İÇERİR...!

5. KV hareket için kesişim yakın duruyor
    IMG_8124.jpg
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Her zaman sizin paranız için sizin kararınız geçerlidir.

6. arkadaşlar seansı canlı takip ediyormusunuz ? bir vatandaşın devamlı 1 lot yakarak hisseyi düşürmek için nasıl çaba gösterdiğini görüyormusunuz nediyim ben simdi kufur ediyorum kural ihlali diye siteden atıyorlar .....

7. birde ihlas ev aletlerinin satılacağından bahsediyorlar doğrumu bilgisi olan varmı

8. Şu 1 lotu kimin sattığını gören varmı arkadaşlar en azından kurumunu görebilen

Sayfa 181/623 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •