Sayfa 181/343 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon
Arama sonucu : 2744 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by ÇORBACI Yazıyı Oku
    100k derken lot mu para mı ortak
    Lot dostum ilk 24k lot 5.29 tavandan yapıştım ve kekom sayesinde aşkım arttı ve 100k lota aldık bakalım....ytd...

2.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Lot dostum ilk 24k lot 5.29 tavandan yapıştım ve kekom sayesinde aşkım arttı ve 100k lota aldık bakalım....ytd...
    ooo ağalar çok aramız da o zaman. ins allah sana kafayı takmazlar. seni indirmeden gitmek istemezse
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

3. fitch de not indirmiş. geçmiş olsun pazartesi eksiye devam

4.  Alıntı Originally Posted by Mr_Orion Yazıyı Oku
    13 Temmuz 2018
    Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Türkiye'nin kredi notunu BB+'dan BB'ye düşürdü, görünümü ise "durağan"dan "negatif"e çevirdi
    Zaten bu haber beklentisi ile endeks düşüyordu..bu süpriz bir haber değil aslında...dikkat ederseniz dün bu kararın açıklanacağı gün olmasına rağmen endeks hafif artıda kapattı...bana göre p.tesi endeks olumlu olacak...beklentiler gerçekleşeceğinden olay bitecek...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. benim maliyet de 5,73 idi ama yüzde beşlik lotum eksildiği için maliyetim 6 tl ye çıkıyor dostlar...ben hala kıpraşmadan tutmaya devam ediyorum..tabi ben böyle yapıyorum diye herkese de bunu yapın demiyorum..herkesin kararı kendinedir...imkanı olan başarılı tradeler ile maliyetini düşürüp daha aşağıdan maliyet yapıp lot miktarını artırması iyidir...

kimseye al ,sat,tut tavsiyesi verecek durumda değiliz..herkesin kararı kendinedir çünkü verdiği kararlarının sonuçları direk kendisini etkileyecektir..doğru karar vermişse çok kazanacak,yanlış karar vermiş ise de piyasa onu zarar ile cezalandıracaktır..

iphonelara %25 civarı zam gelmiş...samsunglara ise %5,5 civarı...bu zamlar stoklar bittikten sonra yeni gelen ürünlere uygulanacak...son üç aydır döviz çok yükselmesine rağmen herhalde zam yapmıyorlardı...insanların geliri azalmıştır ama yine de kimse telefonundan vazgeçmiyor..

son üç ayda satışlar acaba nasıl oldu ??? bunun sonuçlarını bilançolarda göreceğiz...sanırım ağustos ayında bilanço gelecek..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Zaten bu haber beklentisi ile endeks düşüyordu..bu süpriz bir haber değil aslında...dikkat ederseniz dün bu kararın açıklanacağı gün olmasına rağmen endeks hafif artıda kapattı...bana göre p.tesi endeks olumlu olacak...beklentiler gerçekleşeceğinden olay bitecek...
    bende senin gibi düşünüyorum.Biz olayları önceden öğrenemiyoruz , satışı yedikten sonra haber bize geliyor.

7. açılış eksi ama sonra toparlar mi bilemem bence .ytd.

8. Bende de maliyet 8 civarındaydı. Son al satlarla 7.4 lara indi. Ama 7 civarı görürse 30 bin de ben patlatacam. Mutlaka fırsat verecektir. Ytd
    Bu arada NOT indirimini inş bir uyarı olarak alırız da yapacakalrimiza odaklanairiz. Çünkü yolumuz çok uzun. İnş boş boş açıklamalar ,gününü gösteririz gibisinden saçmalıklar gelmezse bence de fiyatlara yansımıştı olarak goruyorum

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 181/343 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •