Sayfa 182/747 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 5970 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. bir kaşıntı var yarada ya rahatlatacak yada kanatacaklar garibimi kaşıyorlar bakalım.
    Tüm yazdıklarım şahsi kanaatlerim olup ytd değildir.

2. 3 mlynu kim alıcak çok merak ediyom,adam 31 lot aldım deyyü delirdi yaww,,normal değül bu
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. bu 3 mlynu bana kitlemeye çalışıyor,sanırım,yermi anadolu çoçuğu
    Son düzenleme : işçi74; 21-01-2019 saat: 17:59.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4. resmen kökten salladı,derdi ne bunun yaww ama algoritma kullanmıyor,onu öğrendim

5. 3 milyon lotum olsa akşam pazarı deyip tezgah toplar gibimi satarım, yoksa akarı yok kokarı yok deyip ederinde mi satarım diye kendime soruyorum. Cevabım kesinlikle bunlarınki gibi olmazdı.Mal sattığı adamlar yükseliyor bu amcam geri hayırlar ola..
    Tüm yazdıklarım şahsi kanaatlerim olup ytd değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    kesinlikle bunu cimere bimere finans yerlerine yazmak lazım düşme sebebi ne ?? Borsanın çıkışda bile düşüyorsa bilmediğimiz birşeyler var şirket patronlarının bilip bizim bilmediğimiz birşey var bence yoksa durdur yere niye bukadar düşer anlamış değilim
    Arkadaşlar şirket batacak herhslde borsa 100 bine geldi bu hala düşüyor ya konkortado ilan edecek yada iflas edecek bilen var mı? Şirketi aradığımda anormal birşey yok diyorlar.... 2013 yılında CLK HOLDİNG vardı bende ve şirketi her aradığımda birşey yok diyordu yatırımcı ilişkilerine bakan arkadaş ve şirket battı ve tahtası kapandı 🤣 yıl 2018-2019 NUH ÇİMENTO dayım ve herşey aynı seyrediyor... bizlere açıklanmayan birşey var bence 3 milyon lotu patron almak istese alır ama almıyorlar ve şirket sessiz kalıyor bu şatışlara ve çok kısa zamanda % 50 değer kaybetti..şirketin piyasa fiyatı hergün eriyor ve şirketten hiçbir açıklama gelmiyor... korkarım bu şirkette batacak diye çok korkuyorum (maliyetim 10.20)

7. 2018 yılında temettü aldım.. 2019 yılunda temettü verirse bu kağıt 4 lere getirirler diye tahmin ediyorum. Şerefsizlerin amacı bizleri batırmak..herkes şirketi arasın ve cimer e şikayet etsin bu gidişat iyi değil

8.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku

bak bu da nuh ytd...
    Grafiğine ne oldu ben demiştim her türlü yükselen trend kırıldı demiştim... yeni grafiğin varmı??

Sayfa 182/747 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •