Sayfa 182/997 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Tüm Çin Bitcoin borsaları kara para aklamaya imkan vermeyecek şekilde yeniden yapılanarak tekrar açılacak.
    Mevcut durumda borsaya kaydolanlardan yeterli ölçüde kimlik teyid bilgileri alınmadığından kara para aklamak isteyenler için ortam oluşabiliyor Çin'de.(Türkiye'de imkansıza yakın)
    Çin borsalarının yapısal değişiklikleri tamamlaması Bitcoin'i güvenilirlik açısından bir adım daha öteye taşıyacaktır ve pozitif bir gelişmedir.
    Bu yüzden son günlerdeki Bitcoin fiyatındaki düşüş çok güzel bir alım fırsatı.
    Not: Yatırım Tavsiyesidir

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Çinli bitcoin borsalarından peş peşe açıklamalar: Bitcoin ticaretini sonlandırıyorlar - http://bndl.tw/umfOpnkG

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    O daha büyük stres .

Tek tek vade sonunda görüş .

Hemde miktar 100 bin olduğu için pazarlık payın Yok gibi bir şey olsun

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Anadolu, odea, burgan,şeker,ing,finans bölmek çok iyi oluyor daha memnunum oran konusundada pek sorun yaşamıyorum

Düşüncelerim kimse için yatırım tavsiyesi değildir.

3. fon her zaman mevduattan daha iyidir, mesela 801 likit fon aylık 1,07 getiriyor, %10 stopaj kesintisini düşüp mevduata oranlarsak bürüt mevduat karşılığı aylık %14,39 yapar
    14,39x0,90=x, x/12=1,079 çıkar, yuvarlak hesap çıkar, yani bürüt 14,40 demek doğru olur, 14,50 den her ay bağlayan 32 gün parasını bloke eder, 14,40 bileşik hesap 32 gün sonu tahminim 14,50 eder, risk seven için yıllık %40 getirende var, bazı bankalarda, içi full hisse dolu %100 , risk high!, likit risk %0,000, no risk!
    Parayı hedefiniz yapmayın. 1$ Elli kuruş olacak
    duhul: eylül 2012

4. Avustralya'ya hiç giden oldu mu? Yaşam orda nasıl? Tek başıma oraya gidip ay bir adada kalsam, insanlardan uzak, hanımdan, çoluk çocuktan herkesten uzak, ciddi bunaldım, en ufak gürültü bile ciddi rahatsız etmeye başladı (emekli olunca), ev kirası filan, nasıl? orda yaşayan var mı? havada nem oranı nasıl? mesela geçen tatile gittim, 10 günde harcadığım para çöpe gitti çoluk çocuk, birde kaynana, birde hanım, parayı geç, yemekler rezaletti, odalar sauna gibi, deniz hep bulanık ve çok dalgalı idi, havada nem %90 idi. 4 kez öldüm, 3 kez dirildim, bir ara şeker tavan yaptı tansiyonda hopladı,

5.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    http://www.isbank.com.tr/TR/fiyatlar...gisimleri.aspx

Bu tabloyu açıklayayım...günlük getiriler normalde 0.02 veya 0.03 olurken cuma gün getirisi 0.07 oldu...pzt ne kadar olan 3 günlük getirilerde normalde 0.09 veya 0.10 gibi olurken 16 eylülde görülen fiyatla 0.21 oldu....Bunlar ne demek...%11-12 yıllığa olan normal günlük getiriler 2 katına çıktı...Bakalım devamı gelecek mi ...salı günü belli olur
    hesapta hata yok, mevduat karşılığı %21 eder , 3 gün 0,21 , 1 gün 0,07 , 30 gün ile çarp, böl 100 e , %21 eder, şu an 4 adet öylesine alış yaptım, fiyatı 182,1433.. hesapladı, parayı bloke etti, pazartesi sabah otomatik alacak, en az 4 adet alınabiliyor, satarken sorun yok ister 1 ister 100 sat, anında TL hesapta,
    %20 ufukta göründü, fasten your belt!

6.  Alıntı Originally Posted by ACIBİBER Yazıyı Oku
    fon her zaman mevduattan daha iyidir, mesela 801 likit fon aylık 1,07 getiriyor, %10 stopaj kesintisini düşüp mevduata oranlarsak bürüt mevduat karşılığı aylık %14,39 yapar
    14,39x0,90=x, x/12=1,079 çıkar, yuvarlak hesap çıkar, yani bürüt 14,40 demek doğru olur, 14,50 den her ay bağlayan 32 gün parasını bloke eder, 14,40 bileşik hesap 32 gün sonu tahminim 14,50 eder, risk seven için yıllık %40 getirende var, bazı bankalarda, içi full hisse dolu %100 , risk high!, likit risk %0,000, no risk!
    Katılımcının nispeten az olduğu zamanlarda daha da yüksek verebilir.Ama her zaman böyle olacak diye bir garanti yok.Yani ucu açık.Sadece o fon değil bütün fonlar için böyle.Heleki Türkiye'de..Mesafeli olmanın faydalı olacağını düşünüyorum..

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by asman35 Yazıyı Oku
    Katılımcının nispeten az olduğu zamanlarda daha da yüksek verebilir.Ama her zaman böyle olacak diye bir garanti yok.Yani ucu açık.Sadece o fon değil bütün fonlar için böyle.Heleki Türkiye'de..Mesafeli olmanın faydalı olacağını düşünüyorum..

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynı şeyi az önce bende düşündüm salı hepsini satıp kaçsammı acaba? baktım yüksek devam ediyor aynen dönerim,

8. Dolar 3,94 iken 2,7-2,9 ı ilk ortaya atan kişi olarak acıda olsa gurur duyuyorum, akşam tekrar dolara baktım, ne zaman ? ne fiyattan alım yapılır? kısa ve öz yorumum sşağıda, faiz tartında geçirilmeler ve sapmlalar oluyor, oda er-geç rayına girer, yetişir, neyse bedavadan bilgi ve tecrübemi aktarıyorum, gençlere faydam olsun, yaşlılar işin kurdu, mesajı dolar tipiğinide ekledim
    ======
    akşam usd/tl ye göz attım,1- 1,5 yıl daha düşüş devam edecek görünüyor (2019 temmuz-agustos a kadar) 2,70-2,90 a değip dönerse dönecek yoksa daha aşağısı mümkün, faizler 1 yıla kalmaz 20-22 olur, buda ayı tuzağı olur, dolar sat koş tl , py malı gazoz fiyatından toplasın, crash and thrash gazı gazete ve tv de verildi, 2-3 ay sürdü bu, bu aralıkta mal devredildi, alacakları yer 2,7-2,9 olur diye tahmin ediyorum, borsada 1 yıl 100-110 da da salınsa dolar taşıyanda ciddi stres birikimi olur, ucuzdan verir, ben bu duyguyu 2001 de yaşadım , 550,000 den 3 yıl taşı sat 600,000 e, faizler aylık %10 , yıllık %110, hele gecelikler %7000 , benim 3 yıllık toplam getirim %10, kaçan fırsat Derya , öyle böyle değil, yabancı 3 günde parayı 2 ye katlamıştı , tl tarafında, 2019 yazı gibi dolara bakarım, ucuz ise alınır, o vakte kadar yüksek faiz ekonominin can simiti olur, kendi düşüncemdir, alıntı yapmayın, soru sormayın, okuyun geçin, isteyen 7 olur, 10 olur desede o kişiye saygı duymak erdemdir, ben tecrübemi akardardım , okuyan okur,
    =======

Sayfa 182/997 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •