Sayfa 182/682 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 5451 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by silvanxx Yazıyı Oku
    Hayır öyle değil diyeceklerki kurucu hisselere kısıtlama yapılırken neden sorgulamadınız? Niye hak yedirmeye dahil oldunuz? Mahkemeye neden taşımadınız? İyi akşamlar.
    Bu soruya çok haklı olarak şu cevabı verecek “biz işbankası hisselerinin ortağı değiliz chp parti olarak sadece bu mirası korumakla yükümlüdür iş bankası yönetiminin aldığı kararı sorgulama yetkimiz yasal olarakda yoktur

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Y.T.D değildir.

2. Yanlış anlaşılmasın arkadaşlar muhalefet olması amacıyla bunları söylemedim şu aşamada söylemler sınırlı kalır tekrar iyi akşamlar

Y.T.D değildir.

3. işbankası ile ilgili bir kaç haftadır medyada üstü örtülmüş gibi tek bir haber yazı yok neden böyle bir haber gizleme mi var diye düşünüyorum

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by mustafa423 Yazıyı Oku
    işbankası ile ilgili bir kaç haftadır medyada üstü örtülmüş gibi tek bir haber yazı yok neden böyle bir haber gizleme mi var diye düşünüyorum

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çünkü atacakları adımları açıklamazlar bu hükümetin yol haritasını yeniden belirlemesini sağlar.Bu sessizlik bu yüzden bu akşam iş bankası yönetiminden biri bir tv kanalına konuk olsaydı işte o kişiye bunlar tüm gücümüzle sorulması gerekirdi parti başkanının yineliyorum bir ortaklığı yasal olarakda mümkün olmadığı için kısıtlamalarla ilgili bir açıklama yapması beklenemex.

Y.T.D değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by MSAMSA Yazıyı Oku
    Bu soruya çok haklı olarak şu cevabı verecek “biz işbankası hisselerinin ortağı değiliz chp parti olarak sadece bu mirası korumakla yükümlüdür iş bankası yönetiminin aldığı kararı sorgulama yetkimiz yasal olarakda yoktur

Atatürk'ün vasiyetini korumakla mükellefse karışmaya hakkı vardır.Esas sözleşmede yapılan değişikliği mahkemeye götürme yetkisi vardır.Yasal olarak bırakın chp yi yatırımcının bile yasal başvuru hakkı vardır.
    " borsanın sırrı rakamlarla geleceği birleştirmektir "

6.  Alıntı Originally Posted by silvanxx Yazıyı Oku
    Atatürk'ün vasiyetini korumakla mükellefse karışmaya hakkı vardır.Esas sözleşmede yapılan değişikliği mahkemeye götürme yetkisi vardır.Yasal olarak bırakın chp yi yatırımcının bile yasal başvuru hakkı vardır.
    Yatırımcının hakkı vardır chp nin yoktur chp bu hisselerin ortağı olmadığından YASAL olarak temettü kısıtlamasıyla ilgili bir düzenleme isteyenez.Hatırlayın konuyu Recep Tayyip ERDOĞAN ilk gğndeme getirdiğinde chp anında biz ortağı değiliz açıklamasını yaptı.Hiç bir siyasi parti bir şirketşn ortağı olamaz şeklinde anayasada hüküm var”ortağı olmadığınız yetkinizin olmadığı bir durumda kısıtlamalar ile ilgili itirazda bulunamazsınız.Lütfen biraz araştırın sonra yorum yapın ben size prosedürü anlatıyorım

Y.T.D değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by MSAMSA Yazıyı Oku
    Yatırımcının hakkı vardır chp nin yoktur chp bu hisselerin ortağı olmadığından YASAL olarak temettü kısıtlamasıyla ilgili bir düzenleme isteyenez.Hatırlayın konuyu Recep Tayyip ERDOĞAN ilk gğndeme getirdiğinde chp anında biz ortağı değiliz açıklamasını yaptı.Hiç bir siyasi parti bir şirketşn ortağı olamaz şeklinde anayasada hüküm var”ortağı olmadığınız yetkinizin olmadığı bir durumda kısıtlamalar ile ilgili itirazda bulunamazsınız.Lütfen biraz araştırın sonra yorum yapın ben size prosedürü anlatıyorım

Ama şunuda söyleyeyim keşke KILIÇDAROĞLU basireti bağlansada bu konuda bizlerin beklediği açıklamayı yapsa.Bu durumda hükümetin işi çok kolay olur çünkü partinin bu hisselere ortak olduğu şeklinde bir algı oluşurki CHP kendi ayağına sıkmış olur keşke yapsa

Y.T.D değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by MSAMSA Yazıyı Oku

Yanlış biliyorsunuz, örneğin kısıtlamaya ilişkin dava açılacaksa bunu CHP açabilir, TDTK açamaz, TDTK’nşn dava açma ehliyeti yok.

Sayfa 182/682 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •