Sayfa 182/586 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 4685 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Hisseyi yine devre keseciye muhatap bıraktınız ya, helal olsun der başka da bir şey demiyorum.
    baver kardeş orada sanki bir yanlış işlem var gibi,tek tuşla devre kesti sonra da 8.17 açılış yaptı,hani tombul parmak olayı gibi...

2.  Alıntı Originally Posted by yas3gk Yazıyı Oku
    baver kardeş orada sanki bir yanlış işlem var gibi,tek tuşla devre kesti sonra da 8.17 açılış yaptı,hani tombul parmak olayı gibi...
    Ona fil boşalması diyorlar ))

3.  Alıntı Originally Posted by Mcgogo Yazıyı Oku
    bak o sakat,ırmak gibi...

4. Yukarı olunca diyorum patentli terimim

Bir türlü olamadı Özak giyyyy giyyyy giyyyy goyyy miyyy miyyy içimizi şişırdı çek şunu ederine alem delikanlı görsün diyorum ama çok ky var herhalde gidemiyor.
     Alıntı Originally Posted by Mcgogo Yazıyı Oku

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yukarı olunca diyorum patentli terimim

Bir türlü olamadı Özak giyyyy giyyyy giyyyy goyyy miyyy miyyy içimizi şişırdı çek şunu ederine alem delikanlı görsün diyorum ama çok ky var herhalde gidemiyor.
    Her kağıtta ky vardır ama oranı önemli. Özakta şirket gelişimi hisse gidişinden daha hızlı olduğu için ederine bir türlü gelemiyor. Borsada da artık pek ucuz kalmadı . Ucuzluğuyla şirketin vizyonuyla her geçen gün daha da gözönüne geliyor. Bu arada içerideki ky ler artık by oldu , patronun haberi yok biraz daha beklesin yönetim kurulunda bunun niye olduğunu ona yüzyüze anlatırım yazmamızla anlamıyorsa

Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    ...Dış borsalar ayı piyasası içindeki rallilerini tamamladılar gibi. Bundan böyle olumsuz haberlere kayıtsız kalmayacaklar ve aşağı trendlerine devam edecekler. Son günlerde sanki onlardan bağımsız gibi hareketler sergileyen BIST de önünde sonunda dış piyasalara uyacaktır. OZKGY'nın o noktada ne yapacağı önemli, toplayanlar aşağı sarkmaya göz yumacak mı yoksa borsanın tersine yukarı bir trende mi sokacaklar. Göreceğiz.
    Şimdi oradayız. BIST'deki tersine dalganın gücü tükenmek üzere. OZKGY toplu bir hisse, sarkmalar olabilir ama bilinçli bir biçimde aşağıya manipüle edileceği kanısında değilim. Sorun yok, yeltenebilirler, ama bunu deneyenler için astarı yüzünden pahalıya gelecektir. Bunu düşüneceklerdir.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

7. Tahtacı elini eteğini çekmiş görünüyor, kende kaderinizi kendiniz belirleyin diyor galiba, sonra birileri 3-5 satınca devre kesici geliyor.
    Kıymetini bilemedik şu tahtacının, küstürdük, hiç alım yazmıyor dün olduğu gibi.
    Sanırım ızdırap dönemine girdik, endeks de şişti, biz demirbaşlar için sıkıntı yok, yeni projeler, 3 ve 4 çeyrekleri bekleyeceğiz artık.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

satanın malını itina ile alırlar alırım alacaklar...
    nasip....

Sayfa 182/586 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •