Sayfa 183/509 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon
Arama sonucu : 4065 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bankalardan sonra buna el atmalarını bekliyoruz, kısa zamanda ikiye katladı Halk ve Vakbn, diğerleri de öyle, bizimki hep yerinde sayıyor, onlar gibi bir atak bekliyoruz.
    Son 2 çeyrekte zamlı faturaların etkisiyle iyi geleceği beli de temettü oranı ne olur önem arz eder.
    Yıllık kâr 2 milyar şuan.yıl sonu en az 6 milyar olur.ben 8-9 bekliyorum.zamlar 3.4. bilançolara gözükecek.aslında bunlar Telekom için çok düşük rakamlar. Ben 1-2 lira arası net temettü bekliyorum....verirlerse tabiii.......
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

2.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Yıllık kâr 2 milyar şuan.yıl sonu en az 6 milyar olur.ben 8-9 bekliyorum.zamlar 3.4. bilançolara gözükecek.aslında bunlar Telekom için çok düşük rakamlar. Ben 1-2 lira arası net temettü bekliyorum....verirlerse tabiii.......
    Fonun elindeyken ki ilk temettü kararını merak edenler çok, eğer o rakamı verirse bu hisse çok iyi yerlere gider, tabi ki başka beklentiler de var.
    Kamu bankalarının işi tamam gibi, bugün bize bekleriz efenim. Tavan istemiyoruz, 11 üstünde kalsın yeter.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Telekomun finansman giderini sıfırladığını,lisansını uzattığını,fiber ağı tamamladığını,enflasyonist ortamdan kurtulduğunu ve iyi yönetildiğini hayal edin.sasada 10 yıl sonrasının hayalini kuranlar bunu Telekom içinde düşünün bakalım.....

4.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Telekomun finansman giderini sıfırladığını,lisansını uzattığını,fiber ağı tamamladığını,enflasyonist ortamdan kurtulduğunu ve iyi yönetildiğini hayal edin.sasada 10 yıl sonrasının hayalini kuranlar bunu Telekom içinde düşünün bakalım.....
    Üç hanelilere sebep olabilecek beklentiler bunlar, hayal etmek bile zor.

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Üç hanelilere sebep olabilecek beklentiler bunlar, hayal etmek bile zor.
    Zamanında Vestel aynı durumdaydı.yıllarca yatırım borç falan filan...tam işin sonunda bi tahsisli patlattı patron...milletin malına dipten ortak oldu...ondan sonra uçtu gitti ....burdada fiberleşme bitti bitecek...borçlar TL ile kuşa dönüyor....zamlı bilançolar geliyor...lisans işi birşekilde hallolacak.....hissse fiyatı dolar bazlı diplerde....daha ne olsun....

6. Bugünkü kapanış çok şey ifade eder, tahtaya hareket getirenlerin bir hedefi olmalı, şöyle 11 üstü bir kapanış hiç fena olmaz. Hafta içinde yukarıdan verdiklerini toplamaya başlarlarsa neden olmasın.

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bugünkü kapanış çok şey ifade eder, tahtaya hareket getirenlerin bir hedefi olmalı, şöyle 11 üstü bir kapanış hiç fena olmaz. Hafta içinde yukarıdan verdiklerini toplamaya başlarlarsa neden olmasın.
    Haftalık 1 lira gitse rallisine kadar yeter...bu daha rallisine yapmadı.hala yüzbin endekse göre fiyatlanıyor.....

8.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Haftalık 1 lira gitse rallisine kadar yeter...bu daha rallisine yapmadı.hala yüzbin endekse göre fiyatlanıyor.....
    Kesinlikle öyle, hiç bir varlık gösteremdi, hele ki TVF'ye geçtiken sonra hiç.
    İlla ki birileri dalacak bir gün, sırtı yerden kalkmayan kamu bankalarını bile 10 günde iki katına çıkardılar.

Sayfa 183/509 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •