Sayfa 183/309 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. madem düzgün degerlendirme yapıyorsun hacı rıdvan kosu yolu 3 milyon diyorsun sana 3 milyon lot senin hesaba göre ver bize al 3 milyon lotu 1 milyonada gittse biz razıyız 292 metre kare yer daha ne diyelim sana .madem dürüstsün bak biz sana zeytin dalı uzattık .ama yok işine gelirmi? 45 milyonluk yeri verirmisin sen .bana telefonda dürüsttüz diyen adnan ek .genel kurulda toz kondurmayan yönetim .
    bufrayı spk denetcileri takip ediyor .burDA yazzılan çizilen spk başkanına servis ediliyor .bir uyanık sizsiniz ..şimdi hakim bak adam degerlenmirme yapmış dava düştü demlerini bekliyorsunuz capitalın lotları başına bela olacak .2 yıla ne rıdvan diye bir iş adamı kalmayacak bu ülkede siz fazlasınız bu ülkeye .akın ipek olasnınız .

madem adildi birleşme oranı.5 telekom 1 elekktrik alıyordu deilmi capitalde buna razimiydi evett.sermaye arttirimlari menkul lede olur karşılıklı anlasma olursa.anel elektrik ödenmiş sermayesi 110 deilmi evet capialde kaç lot anelt var 12/5=2 milyon 400 bin anel elektrik hissesi versinler capitale.yani anel elektrik 2.400 bin bedelli arttırım yapar.karsiliginda 12 milyon anel Telekom hissesini bedel olarak alir..telekomda anel e yüzde 40 payi olur.anel eninde 112400000 ödenmiş sermayesi olur.en azından capital nedir kimdir onla ugrasmayiz.lotlar anel e de daha iyi.ridvan efendi lotlar senin değilse 5/1 değişim adilse capitalle bu değerden bedelli sermaye arttiriimi şeklinde bedel olarakta anelt hisselerini alarak yap görelim bı tek senmi kurnazsin.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hatta Rıdvan efendi kendi hisselrinide bu yöntemle ver çok adildi ise anel e hissesi al anel e yüzde 58 paya sahip olsun gerisi ky de kalsın.avniye ile sanada 6 /5=1 milyon. 200 bin bedelli olarak anel e hissesi verilsin bedeli olarakta elindeki Telekomun 6 milyon lotunu anel e ye devret yermi.adildi ya 5/1 değişim kurnazzz Rıdvan sen bu kafayla kendini çok kurnaz zannediyon ama bu hareketlerinle elindekilerden de olacan.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bazı kişiler burda kolay birleşme diyor burda mağduriyet var çözülmeden kolay birleşmeyi babayı yapar.yuzde 99.99 olsun isterse yöneticilerin pisliklerinden istedikleri gibi hareket etmesin diye Kottan atıldı .35 kuruşa hisse almasın diye Kottan atıldı. Kolay birleşmeye sittin sene izin alamazlar boşa ugrastiklarinla kalırlar.bu uğraşmaları bitene kadar şirketin borcu kalmaz zaten 2014 yılından beri bu operasyon bitmedi.5 yıl oldu şimdi iyice battilar.bir sürü dava birde küçük yatırımcının mağdur olması SPK yi harekete geçirdi herkesin herşeyden haberi var öle kolay birleşme o bu zor .4 yıl daha sürse bu olaylar şirketin borcu biter çok değerlenecek burası yukarda arkadaşın belirttiği gibi çok değerlenecek .arsa almış gibi unutun fazla değil 3-4 yıl .1.80 den 3 yıl bekliyom.bi 3 yıl daha beklerim.

HUAWEI KII-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. iyi aksamlar cagri fiyati tam olarak ne zaman aciklanacak bilgi verebilecek varsa sevinirim

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. anelt için borsa bitti .gümmm başınız sag olsun ..artık gayri menkul degerler çözer olayı önce faliyet yoktu .oda bir avantajdı.kotdan gitmesi dabul xxxxxxxxxxxxxxxxxxxLLLLLLLLLLLLLLLL DABULXXXXXXXXXXXXXXXXXXXLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLL OLDU yani artık söz hakimde .capitalı alırsa KAP yapacak .alsın bakalım .bizim mermiler hazır .ben adnan ek ile konuşmamda sizin bir açıgınız var dügmeye basarrım demiştim. o ne demişti tehdit mi ediyorsun .hayır kardeşim ne tehditi .2013 bu yana bir sigortalı çalışanın yok .kotdan gitme sebeblerinden bir tanesi .bizde sizin gibi mevzuata uyduk napalım .ama sizin mevzuatlar geçmedi spkdan sap gibi kaldınız ortada .capital sana lehde oy kulandı .faliyete geçmeye hayır dedi .şimdi sana ayrılma hakkından lot paslayacak oylemi ne güzel git yurt dışından taşeron tut sonra o lotu bu şekil al .al fark etmez ama benim hakkımı si si alcam sende görceksin .yüzde 12 satmayacak adam var .yüzde 12 ye 120 milyon para versen sana koymaz ..biz alırız iddaya giren varsa buyursun ben burdayım ...adanan ekde iboda dahil .kurulda pişkinleri o milletin gözlerinin önünden gitmiyor .spk da okuyor burayı bana ceza versin bak şikayet edin ben dogruları yazıyorum spk mardine tivitirden ceza yazmadımı .hadi adnan ek soyle patronunada bu yazıyıda şikayet etsin ..adaet yerini bulacak er veya geç tecelli edecek .hukukun kestigi parmak acımaz .

7. hak verilmez alınır .birlik olmazsanız birileri taşın altına elini sokacak sen beklyeceksin .sobanın başında fırsat kollayacaksın .şu an müdahiler ile 56 kişi ve ayrıca tazminat açan grublarla 100 kişiye yakınız .

Sayfa 183/309 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •