Sayfa 183/752 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon
Arama sonucu : 6009 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    6.35 e alış girmiştim, vermemiş tahtanin spekisi
    alıntı yapmayacaktim ama dayanamadim, 12.02.2019 tarihinde yazılmış bir yazi ve ertesi gün 6.25 i gösterdi tahtanin spekisi..tabii o zamanlar
    sayfada in cin top oynarken biz burdaydik ,adam ah almaktan bahsediyor tarih 25.02 2019 bugün 9.09 görülmüş tahtada 10 günde

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    endekse göre oldukça diri durdu uzun zamandır ilk defa,
    tahtada yaşam belirtisi var. bu umut verici
    20.02.2019 da yazılmış bu yazida
    ahh aldik mi yada plaket mi verdiler.
    herkesin kendi kararı, ister alir ister satar...burasi borsa kim kime dum duma

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    viob topikinde arkadaş paylasti ama kaynağı nedir bilmiyorum.sonuçta söylenti
    kaynağı olmayabilir
    Hocam senin arkadaş bir tek Koç u bırakmış kenarda.. Onu da ya yazmayı unuttu ya da bayrama kurbanlık ayırdı herhalde )

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    viob topikinde arkadaş paylasti ama kaynağı nedir bilmiyorum.sonuçta söylenti
    kaynağı olmayabilir
    bunu bilgi diye paylaşmak ilkokul seviyesinde ekonomi bilen için ilginç bir haber diye görülebilir ama borsada yatırım yapıyorum diye ortada dolaşan aklı başındaki her insanın bîtaraflarıyla güleceği ancak ve ancak boş twitir muhaliflerin geyiği olabilecek düzeyde bişey.. komik ötesi cahilane bişey...

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Adamlar acaip çalışıyor.. Benim anladığım neredeyse tüm kurumları kullanıyorlar; önce küçük büyük taşeronlar malı veriyor. Bu esnada pastada diğer kısmı çok yüksek görünüyor ama çoğu zaten kendileri, sonra da tersini yapıyorlar.. Muhtemelen harici alış ve satışlara göre kurumlardaki hesaplarını dengeleyerek sonucu istedikleri gibi maskeliyorlar.. Birazdan özellikle son 5 dk yı da atacağım..

5. Bu da son 5dk ve karanlık oda pastaları.. Gün sonu akd güzel duruyor. Ancak son 5dk ve karanlık oda DİKKAT diyor..

6. Yeterince kekliğin atış menzilinde toplanması bekleniyor.Sonra bam bam bam..

7. Cuma günü 8.11 gösterip 7.58 e kadar verdiler. yaklaşık yüzde 7
    bugün 9.09 gösterip 8.42 ye kadar verdiler. yaklaşık yüzde 7
    bu sert hareketlerin devami gelir mi ,yoksa tesadüf mü bilinmez ama
    ben şahsen stoplari her gün yükseltiyorum. bu saatten sonra 8 alti hiç hoş olmaz.tahtanin spekisi mecbur devam etmek zorunda,hız kestiği an müzik durur

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 183/752 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •