Sayfa 185/759 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    sayın knox derinlik nerden izliyorsunuz bilgi paylaşırmısınız teşekkürler..

2. Sn.knoX hissede değil ricam üzerine attı kendisine bir kez daha teşekkürler canlı canlı

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    An.knoX hissede değil ricam üzerine attı kendisine bir kez daha teşekkürler canlı canlı
    Eyvallah
    Hissedeki herkese bol kazançlar.

4. 1.86 aldılar..

5. Sağlam duruyor gibi görünüyor ama önemli olan borsa düşerken emin adımlarla yukarı yapması gerekir...endeksten ayrışması gerekir...

6. Dikkat çeken en önemli şey hissemiz yakın geçmişte gördüğü zirvenin sadece 10 kademe altında işlem görüyor , tarihi zirvesinden se

oldukça uzakta , e birde USD bazında hesap edersek gidecek çok yolumuz varmış gibi duruyor , Endeksin dalgalanmalarına da kayıtsız kalıyor YTD

Ben, her hissenin bir zamanı olduğunu düşünüyorum. Şu an temeline göre en beğendiğim şirketlerden.
    Ancak yine kesin konuşmamak gerekiyor. Çünkü terse yatırıp evire çevire dövdüğü de oluyor.
    Evet, sağı solu belli değil ama şöyle de bir gerçek var. Piyasa, göstergeleri iyileşen ve istikrar gördüğü kağıdı eninde sonunda mutlaka fark ediyor.
    Zamanında Bakab, Durdo, Alka vb. kağıtlar ve patronları için de çok şeyler yazıldı, çizildi.
    Geldikleri yer belli.
    O nedenle eğer inanıyorsak sabretmek en büyük kazancımız olacaktır bence. Şahsen,
    bilanço bozuluncaya kadar beklemeyi düşünüyorum. Zaman ne gösterir Allah bilir.
    Ortaklarla birlikte kazanmak nasip olur inşallah.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Sayfa 185/759 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •