Sayfa 185/342 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 2734 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    atsyh bugün yine tavan 0.46 oldu.
    Bu bir masa bir sandalye şirketiniz bile alyag ı yakalayıp geçti.

Eseriniz ile ne kadar gurur duysanız azdır çelik görünümlü plastik kardeşler.
    Ytd
    Tahtacılar yukarı fiyatlardan kucaklara döktüklerini en kolay ve en ucuza YİP pazarından geri toplarlar

Önce YİP pazarında en düşük fiyattan en kolay şekilde hisseler toplanır.

Sonra yukarı çıkarılır ve yip pazarından üst pazar çıkmak için gereken aksiyonlara başlanır.

Hedeflenen miktar hisse yip toplanamadıka hisse yip sürünmeye devam eder. Yurdum borsası düzeneği böyle maalesef.

2. Bu borsa uzmanı mübarekler ne şansız patronlar değil mi!!
    Yönetimini ele aldıkları her şirket hissesi zamanla birer birer YİP pazarıına yuvarlanmış. Ama bu hisseler YİP pazarına yuvarlanmadan önce iyi yükseliş yapmışlar yüksek fiyatlardan iyi hacimler yapmışlar.

ATSYH, ARTI, KRSAN, ETİLR, ALYAĞ hangisine el atmışlarsa, hepsinin başı sonu aynı. Başı muhteşem, Sonu YİP pazarı:)

Alyağ 6 yıldır yönetimlerinde, zaman zanan büyük beklentiler oluşturan basın yayına harika yönetici demeçleri ile şirket bildirimleri olmuş, bununla birlikte hissede iyi hareketler yüksek hacimler oluşmuş ama tarihi boyunca şirket ne kar yapmış ne kar dağıtmış, hep özsernaye eritmiş. Bu yağ piyasası yıllardır bunkadar kötümü? Diğer yağ fabrikaları da yıllardır hep zarar ziyan mı çalışıyor acaba?

3. Aldık atık kenarda dursun ..ben sizin kadar karamsar degilim .. zamanlama erken olabilir .. ama gelecekte nuriş mecburen birseyler yapacak .. kasada para var ..hadi diyelim bilancolarla oynadi ki isterse oynar parayi yok etti ..borsadaki borcsuz sirketin herzaman bir ederi vardir .. önemli olan nurişin yapmayı istemesi

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kasada para var mı? Sermayemiz en son 105 milyona çıkartılmıştı. Göreceğiz bakalım bilançoda kaç paramız var. Ödeme planına göre aldığı paralarla borç kapattı yanlış bilmiyorsam. Geri kalan kısmı da taksit taksit alacak. Yeni fabrikayı nasıl alacak? Bankadan kredi mi kullanacak? Düşük faizle çekilen eski kredileri kapattık şimdi yüksek faizle geri kredi mi kullanacağız? Tabi bankalar da verirse. Bedelli yapmak zorunda bence. Ya da izin alabilirse tahsisli yapabilir. Ky bu sartlar altinda bedelliye katilmaz. Bilanco da göreceğiz ne kadar nakit var ne kadar alacak var. Ben durumun pek parlak olduğunu sanmıyorum. Ytd.

aylık takas.

Sayfa 185/342 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •