Sayfa 185/314 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 2506 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    Wiper hosayın wiper hocam şirketin ederi buymuş demek ki bi beklentimizi yüksek tutmuşuz
    aman hocam elin satışa gitmesin...18 yılımı boşuna harcamadım ederi kesinlikle buralar değil...şu haliyle kurumlar 50 tl hedef söylüyor...

2. haftaya bedelli süreci netleşir diye düşünüyorum 2024 e kalmasın...

3. 2 - 2,5 milyon lot satış giren yatırımcımız vardı. Yok bir süredir.
    Hazır fiyat yatırım fonlarının maliyetine, 200 günlük ortalamalara yaklaşmışken hemen satardı aslında.
    Vardır bir bildiği.

4. Telekom yabancı bir ortakla bir şeyler üreteceğiz diye haber gönderdi hisse bir kaç gündür ivme kazandı oysa Karel Nokia ile üretim yapıyor.
    Bu sene kötü geçti, finansman gidere çözüm bulamayan finans bilmezleri tebrik etmek lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Telekom yabancı bir ortakla bir şeyler üreteceğiz diye haber gönderdi hisse bir kaç gündür ivme kazandı oysa Karel Nokia ile üretim yapıyor.
    Bu sene kötü geçti, finansman gidere çözüm bulamayan finans bilmezleri tebrik etmek lazım.
    Ben açıkçası bilançosunun 2024/3 çeyreğinden itibaren düzelmeye başlayacağını düşünüyorum Türkcell’e yapılan 6 milyarlık anlaşmanın türcelle yapılan anlaşma büyüklüğü kadar olmasada bu yıl Türk telekomla yapacağı anlaşma ve önümüzdeki yıl Vodafone ile yapacağı anlaşma miktarı toplam 150 milyon dolar çıvarı olacağı bunlarından bilançoyu büyük oranda düzelte bileceğini kanaati bende mevcut

Esasinda cirosunu ve yapabilecegi isleri dusundugumuzde 3.C bilanco zarari dolar bazinda hic onemli degil.Finansman sorununu kontell egikklwri anda hic beklenilmeyen karlara ulasabilirler.Zaten bizim gibileri de umutla bekleten bu degil mi

7. şu bedelli süreci bir bitse önümüze baksak...bedelli olacak para girişi olacak hissede tepki yok sanki cepten para çıkacak....

8. Hisse değil ********…taban olmazsan ********sin

Sayfa 185/314 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •