Onemli Gunler Banner
Sayfa 186/862 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon
Arama sonucu : 6894 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. peki sasa nereye kadar düşecek ?? bana göre son bir aylık işlem hacmi miktarlarını gösteren grafiğe bir bakmak lazım...stabil olduğu dönemlerde ne kadar işlem hacmi yapmış ise , işlem hacmi oraya düştüğü anda düzeltmesi bitmiş olacak...hisse ne yazık ki işlem hacmini fiyat düşüşleri eşliğinde düşürmektedir...yeterince düşmüş işlem hacminden sonra artık alış işaretlerini gözlemlemek gerekiyor...çok düşük bir seviyeyi görüp hızlıca toparlanması ve bu toparlanma ile birlikte ağırlıklı ortalaması veya yakınına kadar çıkış yapması , endeksten pozitif ayrışması gibi işaretler de teyit edici mahiyettedir...

bu işaretler oluştuğunda tekrardan alım düşünülebilinir...bizim banvit ise şu anda işlem hacmi ile bize bas bas bağırıyor...hisselerin dilinden anlayanlar için ben burada dip yaptım olası bir alış tepkisine musaitim diyor...artık bunu yapar mı bilemem...sonuçta temeline güvenilerek bana göre kademeli alışlar yapılabilecek hisselerdendir banvit....başka bir hissede bilançosu güzel gelen gentaş ,başka birisi uluse, başka birisi kront gibi hisselerdir...menderesin de bilançosu çok güzeldi ama hissenin hisse adeti biraz fazla o biraz hantallık yaratabilir...ama onu da beğendiğimi belirtmek isterim...benim takip ettiklerim bunlardır dostlar...

tabi illa ki alacam ve ben hissesiz yatamam diyenler için bunları söylüyorum...ama türkiyede siyasetten dolayı ve özelikle de zarrap davasından dolayı risk hala çok yüksek...bu riski göze almayanlar nakitte bekleyebilirler...

başka hisselerden söz ettiğim için tüm banvit yatırımcılarından şimdiden özür diliyorum...şu anda sermayemin %80 e yakını banvittedir dostlar...ben banvitte beklemeyi tercih ediyorum...yarım saat içinde bu yorumuma itirazı olan arkadaşlar için bu yorumumu silebilirim dostlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. satış eşiklerine ulaşmış hisseler düzeltmeye geçerken sonraki her gün sabahları çıkmak istese dahi bu çıkış isteği satış ile karşılanır...bu yüzden de bu tür hisseler akşam al ,sabah sat modundadırlar...bunu son bir kaç hissede bire bir yaşamış biriyim...yani tecrübelerimden söylüyorum...bu davranış hissenin alış eşiğine ulaştığında son bulur...alış eşiğinde ise alıp tutmak lazım...

tabi bunları tecrübelerimizden söylüyoruz ama bu tecrübelerimizin de yanılma payı vardır...illa ki kesin öyle olacak diyemeyiz..sonuçta haber de para da tüm teknikleri çiziyor...ama genel itibari ile söylediklerim hisselerin genel davranışıdır...bir çeşit newtonun yerçekimi kanunu gibidir...bu söylediklerimi aklınızın bir köşesinde bulundurun ve mümkünse siz de bire bir gözlemleyin...sonra siz de teyit ediyorsanız siz de kullanabilirsiniz...olmadıysa da çöpe atın....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Yay geriliyor, şu 2 haftayı atlatalım sonrasında gerildiği noktadan fırlayacak inşallah.

İleriye doğru tabi :)

4.  Alıntı Originally Posted by wurddf Yazıyı Oku
    Yay geriliyor, şu 2 haftayı atlatalım sonrasında gerildiği noktadan fırlayacak inşallah.

İleriye doğru tabi :)
    bu gün endeks ekside olmasına rağmen banvit pek de aşağı sarkmadı...buda hissenin toplandığını bize işaret ediyor...zaten son bir kaç iş günüdür toplandığına dair güzel işaretler oluşmuş idi...artık bizim de elimizden bir şey gelmiyor...sadece alıp sonucunu beklemek geliyor...en büyük silahımız da zaten sabırdır...temel olarak banvit son çeyreği de güzel açıklayacağı bana göre barizdir...

son üç çeyrektir sırası ile 570 670 640 milyon gibi cirolar yapıyor...yani cirolar artık belirli bir banda girmiştir...son çeyrekte kar marjının artması artan ihracat ile açıklanabilir...son yarı resmi veriler türkiyede son aylarda tavuk ihracatının çok arttığını gösteriyor...tabi ihracat yapan şirketlerin arasında en şanslısı banvittir...buda bize bilançonun daha da güzel geleceğini gösteriyor...

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    satış eşiklerine ulaşmış hisseler düzeltmeye geçerken sonraki her gün sabahları çıkmak istese dahi bu çıkış isteği satış ile karşılanır...bu yüzden de bu tür hisseler akşam al ,sabah sat modundadırlar...bunu son bir kaç hissede bire bir yaşamış biriyim...yani tecrübelerimden söylüyorum...bu davranış hissenin alış eşiğine ulaştığında son bulur...alış eşiğinde ise alıp tutmak lazım...

tabi bunları tecrübelerimizden söylüyoruz ama bu tecrübelerimizin de yanılma payı vardır...illa ki kesin öyle olacak diyemeyiz..sonuçta haber de para da tüm teknikleri çiziyor...ama genel itibari ile söylediklerim hisselerin genel davranışıdır...bir çeşit newtonun yerçekimi kanunu gibidir...bu söylediklerimi aklınızın bir köşesinde bulundurun ve mümkünse siz de bire bir gözlemleyin...sonra siz de teyit ediyorsanız siz de kullanabilirsiniz...olmadıysa da çöpe atın....
    Dostum paylaşımlarını keyifle takip ediyorum. Diğer hisselerden ve hisse hareketlerinden bahsetmen en azından bilgi sahibi olmamı sağlıyor. Çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kal

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. bu gün sasadan bayağı söz ettim..alış işaretlerinden birisi de önemli bir dibi görüp yukarı çıkmasıdır demiştim...bu gün 6,58 i görüp 6,82 ye çıkması buna örnektir diyebiliriz...yanlız işlem hacmi hala çok yüksektir..(162 milyon tl ) bu tür hareketler işlem hacmi azalmışken çok daha değerli oluyor...her ne kadar bir olumlu işaret oluşmuş ise de işlem hacminin hala çok yüksek olması bana yarın olası çıkışlarının satış ile karşılanacağını dolayısı ile yarın düşüşün devam etmesi gerektiğini düşündürtüyor...benim ilk etapta tecrübem bunu söylüyor ama açıkçası bende çok merak ettim...

yarın acaba olası çıkışı satışla mı karşılanıp düşüş devam mı edecek ?? yoksa bu gün ilk etapta oluşan olumlu bir işaretin devamı gelip çıkış mı yapacak ?? biraz teredütte kaldıysam da tecrübelerim işlem hacminin daha da düşmesi gerekiyor diyor o yüzden de düşüşün devam etmesini bekliyorum...her ne kadar ilk etapta alış gelse dahi...ama unutmamak lazım ki eğer babalar veya şirket alıma geçmişse ona bir şey diyemem...o vakit hisse çıkış yapabilir...tecrübelerimi teyit etmek amacı ile yarın o hisseyi yakından takip edeceğim...bunları burada söylüyorum istiyorum ki sizler de hisse davranışlarını tahlil edin...

banvit topiğimiz çok durgun olunca biz de afınıza sığınarak başka hisselerden bahsediyoruz dostlar....bir sıkıntı olursa bana söyleyin sileyim...ben silemiyorsam da moderatörden rica eder sildiririm....

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu gün sasadan bayağı söz ettim..alış işaretlerinden birisi de önemli bir dibi görüp yukarı çıkmasıdır demiştim...bu gün 6,58 i görüp 6,82 ye çıkması buna örnektir diyebiliriz...yanlız işlem hacmi hala çok yüksektir..(162 milyon tl ) bu tür hareketler işlem hacmi azalmışken çok daha değerli oluyor...her ne kadar bir olumlu işaret oluşmuş ise de işlem hacminin hala çok yüksek olması bana yarın olası çıkışlarının satış ile karşılanacağını dolayısı ile yarın düşüşün devam etmesi gerektiğini düşündürtüyor...benim ilk etapta tecrübem bunu söylüyor ama açıkçası bende çok merak ettim...

yarın acaba olası çıkışı satışla mı karşılanıp düşüş devam mı edecek ?? yoksa bu gün ilk etapta oluşan olumlu bir işaretin devamı gelip çıkış mı yapacak ?? biraz teredütte kaldıysam da tecrübelerim işlem hacminin daha da düşmesi gerekiyor diyor o yüzden de düşüşün devam etmesini bekliyorum...her ne kadar ilk etapta alış gelse dahi...ama unutmamak lazım ki eğer babalar veya şirket alıma geçmişse ona bir şey diyemem...o vakit hisse çıkış yapabilir...tecrübelerimi teyit etmek amacı ile yarın o hisseyi yakından takip edeceğim...bunları burada söylüyorum istiyorum ki sizler de hisse davranışlarını tahlil edin...

banvit topiğimiz çok durgun olunca biz de afınıza sığınarak başka hisselerden bahsediyoruz dostlar....bir sıkıntı olursa bana söyleyin sileyim...ben silemiyorsam da moderatörden rica eder sildiririm....
    Boşver sasa yı. Banvitle ilgili şuanki durumu ve gelecek durumu ile ilgili ne söylenebilir? Şuanki fiyat eder fiyatı mı? Yılsonu hedefi? 2017 yılsonu bilançosu nasıl gelir nasış fiyatlanır? Kış ayı sanırım tavuk sektörü için biraz gerileme olabilir. Ne dersiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

8. Sayın keko iki gündür Banvitin gelecek bilançosu ne olabilir fiat nasıl oluşur bahsettin teşekkür ederiz sayende daha bir huzurla hissede panik yapmadan bekliyoruz. Bilgilendirmeye devam etmeni arzu ederiz. Verdiğin bilgileri tabiki akıl süzgecinden geçirerek faydalanıyoruz. O yüzden yaptığımız yatırımın tüm sorumluluğu kendimize aittir.

Sayfa 186/862 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •