Sayfa 187/1002 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Ahbapta toplanan bağış en az 1 milyar dolara ulaşmıştır diye tahmin ediyorum umarım çok daha artar.

2.  Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Ahbapta toplanan bağış en az 1 milyar dolara ulaşmıştır diye tahmin ediyorum umarım çok daha artar.
    Yardımlar tek elden koordine edilecek denilerek, bu paralar AFAD’a aktarılır gibi geliyor bana.
    Hatta eminim.

3. Eskiden görev tanımında vardı afetlere yardım şimdi yok. Yılların hafızası, organizasyonu, istihkami falani filani kayboldu. Mal diyoruz bunlara sonra da kızıyorlar.
     Alıntı Originally Posted by temur Yazıyı Oku
    yardimlar daditilirken azda olsa dagitim yapan kisiler ne yazikki kendi siyasi goruslerine yakin yerlere biraz toleransli davrana bilirler yardim yaparken afadmi ahbabmi diye bunuda goz onune almak lazim ben yardim yaparken yardim miktarimi ikii esit miktara boluyorum yarisi afada diger yarisi ahbaba ben 99 Istanbul depreminde edremit 19 piyadetugayi2piyade taburunda askerdim depreminde ertesi gunu hemen olay yerine intikal etmistik burada neden mehmetcikten faydalanmadi anlamadim asker enguvenilir organ .
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Ahbapta toplanan bağış en az 1 milyar dolara ulaşmıştır diye tahmin ediyorum umarım çok daha artar.
    çökerler onada.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yardımlar tek elden koordine edilecek denilerek, bu paralar AFAD’a aktarılır gibi geliyor bana.
    Hatta eminim.
    Çökerlersede az kısmına çökebilirler. Bugün 2000 tane konteynır alımını yapacaklardı. Ayrıca başka şeylerde vardı. Hepsi bugün alınacal. Haluk levent hataydan istanbul a döndü. Bir çok sanatçı ile birlikte bugün pazarlıkları yapıyorlar.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Ben artık bilinmez sanılan bazı olayların bile birileri tarafından planlandığını düşünüyorum artık.Şubat ta bir takım büyük olayların yaşanacağını astrologlar tahmin ediyordu.Para piyasalarında hemen herkes şubat ortası bilançolar açıklandıktan sonra düşüş yönlü bir hareket bekliyordu.Bunu herkesin hareket amaçlı kullanacağını bilen bazı güç odakları tuşa erken bastı ve Ocak ikinci yarısından itibaren bir düşüş başladı.Acaba matrix filmindeki gibi bir simülasyonun içersinde miyiz?

Büyük sıfırlama mülkiyetsiz yaşam başlıkları altında halkları sürekli zor yaşam şartları altında yaşamaya gün geçtikçe alıştıran kısık sesle isyan homurtuları başladığında canları ile tehdit eden bir anlayış.Pandemi ile başlayan ve yaşadığımız büyük felaketle süre gelen bir çaresizlik.Dünya artık bizim sıcak yuvamız değiL ve hassas kalpler için artık bir cehennem.

Bu plan karşısında durabilme imkan ve kabiliyetimizin olmadığını düşünüyorum.Tek yapabileceğimiz izole bir yaşam inşaa etmek.Merkezi yönetim ile hiç bir alakan kalmayacak şekilde.Tatlı su kaynaklarına yakın kendi enerjini üretebileceğin toprağı ekip kendi ihtiyaçlarını karşılayabileceğin bir minimal yaşam.Bu insanı ne kadar memnun eder muamma.Ama kötünün iyisi olduğu da bir gerçek.Ve inanıyorum ki bu seçim bile onlar tarafından azıcık insiyatif alabilecek kişilere yutturulan bir kurtuluş.Oysaki hepimiz oltadayız.

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    kayıp kazanç umrumda değil. bırakın ya tavan ya taban açsın diyede kaçkere yazdık.

deprem gecesi longtum.. bearbull üstad Şahit. diğer kurumda ise sistem gereği yine longtum.

şimdi sitttir git.
    Şimdi ben bu arkadaşın yedi ceddine sövsem ikimizde ceza alırız... Tek başına küfür edince ceza almıyor mu?

Yok mudur bu dengesizi saf dışı edecek bir mekanizma forumda?

8. "Ahbap ta bizim, Afad ta bizim"

Sayfa 187/1002 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •