Sayfa 187/193 ÝlkÝlk ... 87137177185186187188189 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 1,489 - 1,496 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

1. Böylelikle bütün ümitler tükenmiþ oldu.

Artýk ortada EGYO diye bir þirkette kalmadý.

2. Egyo ile ne alakasý var...
     Alýntý Originally Posted by Psihalive Yazýyý Oku
    Böylelikle bütün ümitler tükenmiþ oldu.

Artýk ortada EGYO diye bir þirkette kalmadý.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldýðým notlardýr.Bu bilgilere dayanýlarak yatýrým kararý verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doðurmayabilir

3. https://youtu.be/7YCYR2kkG5E?si=TAyweK72MbvCF_Ml

EGS den bahsediyor. Egyo nün çok sayýda taþýnmazý mevcut 🎁
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldýðým notlardýr.Bu bilgilere dayanýlarak yatýrým kararý verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doðurmayabilir

4. https://www.egedesonsoz.com/haber/iz...rtuldu/1179699

Hayýrlý olsun Kemal ZORLU yu ikinci defa gömdünüz, kurtarýcý olarakkk kýzýný görüyordukkk O da boþ çýktý. Þimdi Kemal abinin kemikleri sizliyordur harbide çok üzüldüm ne kadar mücadele vermiþti. Evlat çok önemli, bir açýklama yapýn þirket degilmisiniz.

5. Seçim sonucu bekleniyor öyle mi? seçimin sonucunu gördünüz.
     Alýntý Originally Posted by paslý çivi Yazýyý Oku
    https://www.egedesonsoz.com/haber/iz...rtuldu/1179699

Hayýrlý olsun Kemal ZORLU yu ikinci defa gömdünüz, kurtarýcý olarakkk kýzýný görüyordukkk O da boþ çýktý. Þimdi Kemal abinin kemikleri sizliyordur harbide çok üzüldüm ne kadar mücadele vermiþti. Evlat çok önemli, bir açýklama yapýn þirket degilmisiniz.

6. Sayýn @paslý çivi

Egyo'nun son 3 yýllýk yýl sonu bilançolarýný paylaþabilirmisiniz.

2023 gelmemiþ olabilir. 2021 ve 2022 bilançolarý da olsa yeterli.

7. Güzel soruda bazý yazýlý ve yazýlý olmayan görgü kurallari vardýr hepimizde biliyoruz ki egyo ölmedi dediðim gibi çok sayýda taþýnmazlarý mevcuttur ancak birlik, beraberlik yapamadikkk herkes bý kenara çekti kimileride berber çýraðý gibi geriden izledi saðolsun es es çok uðraþtý, ben de elimden geldiðince sosyal medyada sesimizi duyurmaya çalýþtým kadir kuru isimli YouTube yayýncýsý Basmane çukurunun haberi etti. Yine Neþet Ertaþ'ýn türküsü gibi kendim ettim kendim buldum. Umudumu asla kaybetmedim yazýk Kemal abinin eserine sahip çýkamadý kýzý, evlat ne diyeceksin belki bizimde akibetimiz ayný olacakkkk.
    SON OLARAKTA EGYO nün ÝFLAS ETTÝÐÝNÝN BATTIÐININ BELGESÝ VAR MI. ÖLÜRKEN BÝLE DEFÝN RAPORU ÝSTÝYORLAR. Saygýlar.

Alýntý Originally Posted by Psihalive Yazýyý Oku
    Sayýn @paslý çivi

Egyo'nun son 3 yýllýk yýl sonu bilançolarýný paylaþabilirmisiniz.

2023 gelmemiþ olabilir. 2021 ve 2022 bilançolarý da olsa yeterli.

Sayfa 187/193 ÝlkÝlk ... 87137177185186187188189 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •