Sayfa 188/973 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon
Arama sonucu : 7779 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    sakin olun beyler, herkese yeter

sağolasın.

2.  Alıntı Originally Posted by temhay Yazıyı Oku
    sağolasın.
    rica ederim. 13.91 görülüp geri gelmesi yeterince satıcının pasifte olmamasından. tera gibi aracı kurumlar aşağı yukarı yaparak , sanal arzı oluşturma çabasında. öpe öpe yön yukarı

alıcı çok satıcı az desenize bugun için

4.  Alıntı Originally Posted by fordmegane Yazıyı Oku
    amenna ben pınarın kalitesini tartışmam ama demek istediğim marka çok rekabet çok fazla hep en pahalısı pınar heryerde uzun lafın kısası bu pınar marka satın alıp büyüyemezmi acaba sallıyorum bölgesel yada ulusal marka satın alamazmı mesela sallıyorum kaysüt selin süt ne biliyim o kadar çok süt markası varki satınalmalarla büyümek bana daha cazip geliyor basarsın etiketin altınada bu ürün pınar markasıdır diye fiyatınıda normal pınardan 25-30 kuruş düşük yapsan diğer sütlerle eşitlesen mesela tamamen sesli düşünüyorum .. yatırım tavsiyesi değildir saygılar...
    ben izmirliyim pınar aile şirketidir bu konularda vizyonları yok, ne uzar ne kısalır aile şirketleri. yıllardan beri bilirim aynılardır. aile şirketlerinin genel kaderi bu.

5.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    alıcı çok satıcı az desenize bugun için
    Ata ,alış ordinosunu göre işlemini yapıyor ( yatırımcı bana şu kadar al diyor). tera ya dikkat edin, akşama elinde mal olmaz. sabah aldığı miktarı satışa yazdı, moral bozup satıcı artırma niyetinde.akşama doğru, endeks müsade ederse, en yüksek fiyattan kapatabilir.

net alıcı olması da güzel. alımları virmanlıyor mu yoksa bünyesinde mi tutuyor. yeni alıcı görmek güzel.

bugun için nazar değmesin

8.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    birileri 14.10 a kadar nekadar satıcı olduğunu merak ediyor, neden acaba ?

sabah uyanığı yakalamıştım

Sayfa 188/973 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •