Sayfa 188/553 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 4421 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by tipitip Yazıyı Oku
    7.20 ile ecz ilac aldik bakalim.
    duserse alislara devam.
    20 lerden aldigim yapilari 60 civari vermistim gecen haftalarda.thy almistim gelen parayla. bugun 11.80 lerden aldigimthy leri 13.18 den cozup ilaca girdim
    uzuncuyum.
    vira BİSMILLAH.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    besmele mi çekmeye geldin lan buraya, millet burnundan soluyor zaten bas git ula

2. iyide 100k 1000k elinde olan adamin kolayina paraya ihtiyaci yoktur ki, hele uzun suredir bekliyorsa, zaten 7.20 kafaya koymustu uzun zamandir nolacaksa, ben bu herifleri anlamakta zorlaniyorum, mal toplayacaksa yukari surmesi lazim adam tam tersi asagi baskiliyor sana zararina mali kim satar, dukkanda kokutur daha iyi hadi bir kac tane olsa bu durumdaki adam anlarim ama hepsini nasil takip edeceksin, bence dertleri toplamak degil guc gosterisi sadece, nasil olsa ilaci satsa patron karsilayacak adamida zor bulur, at benim meydan benim misali.

3. Şimdi hem fiyat düzeyini kontrol ediyor". Diğer taraftan İlaç tüzel kişiğini şirket olarak hiç geliştirmiyor. Hep ölü yatırım. Vitra % 25 alımı 2008 yılı, o sıralarda Monrol alımı hep ölü yatırım. İlaç şirketi elindeki zentiva satışından gelen 800 milyon doları hiç kullanamadı, holdingin elinde çar çur ettiler parayı. Bütün dert ilacın sahip olduğu % 37.28 lik holding payını nasıl iç ederiz. Bunun için herşeyi yaparlar. Bak şimdi ciddi bir kar açıklayacak 2020 için tepki yok. Yıllardır beklenen Holdingin Kartal arsası artık arsa oluyor tık yok Hisse ucuzluyor. Diğer taraftan ilaç yatırım paritesini görülmemeiş ölçüde açarak ilaç KY korku salıyorlar.

Yıllardır ilaç şirketi yönetilmiyor. Kasıtlı atalet durumunda tutuluyor.

4. @bezginbekir senin tezine gore, mali toplayip kottan cikmak tek caresi o zaman.
    Yatirim Tavsiyesi Degildir.

5. Malı toplamış zaten ama son kalan 60-70 milyon kemik gibi duruyor. Hiç kıpırdatmayanlar var benim gibi. Almış malın üstüne yatmış yıllardır. Şimdi vermesi için bir prim kazanması gerekir KYnin. Ben kendi adıma Türkiye ekonomisine güvenmediğim için iyi fiyat olsa hemen veriririm. Ama şöyle en az bir 20 tl yi görmem lazım. Oyun burada pata olmuş. Patron hamlesi ilaç yatırım paritesini korkutucu biçimde açmak. Kuralı değiştirmek. KY i korkutmak.

Bakın Eczacıbaşı holdingin önü aslında çok açık. Bu maden işleri holdingi çok büyütebilir. Kartal, Ayazağa vs beklentiler çok. Ama KY Eczacıbaşı ailesine güvenebilir mi? Hayır. Bunlar KYnin parasını yer mi? Evet. İnanmayan Ecyap olayını incelesin. Bu durumu Noreply ve Gazmanbaba çok iyi bilir.

6.  Alıntı Originally Posted by ilhanxx Yazıyı Oku
    besmele mi çekmeye geldin lan buraya, millet burnundan soluyor zaten bas git ula
    çüşşşş şampiyon...

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bilo agamla ilgili bir dünya yazdım sonra sildim siz tahmin edin hayal gücünüzü.

8. yarin nasil olacak bakalim.

Sayfa 188/553 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •