Sayfa 188/939 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon
Arama sonucu : 7509 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. MB nin yanlış yapmadığını düşünmek hata olur. Zamanlama tamamıyla hatalı. Oran tamamıyla hatalı. Etki analizi yanlış yapılmış . Yabancıya karı realize edip düşük fiyattan döviz ini alip Türkiye yi terk etme imkanı sagladilar

2. Gaye Erkan usa da banka batırmak tan davası var. Batirdigi banka ile ilgili uzmanların yorumları , çok acemice yönetildiği için batmış yönündeydi

3.  Alıntı Originally Posted by skyhan9c Yazıyı Oku
    Uzatmak istemesekte uzar bazen.

"Yazmayacaktım, bu konulara girmek istemem, bu konuların sonu gelmez ancak sizin sadece bu konularda yazı yazan biri olduğunuzu bildiğim için kısa bir cevap vermek isterim."

Bir tane bu konulara benzer yorumumu buraya kopyalasanız kendimi döveceğim

"ister sevin ister sevmeyin" Burada bile diller ayrımcılık konusunda kendini ele veriyor. Siz ve biz yok sadece biz var.

"Anayasayı ihlal suçunu işleyenler, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile cezalandırılırlar."

Ya anayasanın ilk dört maddesi tam karşıt görüşler tarafından yazılsaydı. Ya ülkenin adı rumiye yazsaydı ne yapacaktın. Yoksa anayasal suç işlememek için ne mutlu Rum um mu diyecektin ) Ülkenin bayrağı Rum bayrağıdır dese ne yapacaktın. Anayasal düzene karşı gelmemek için varlığım Rum bayrağına armağan olsunmu diyecektin.

Tabi türk olduğum için benim için sorun yok. Türk olamayanlar yandı. Anayasal düzene karşı gelebilirler mazallah.

Her siyasetçi eleştirilir. Fikirleri yerden yere vurulur bağırılır, çağırılır, kızılır vb. Ama dini inançları ile alay edilmez inançları siyasete meze edilmez edilmemeli diye düşünüyorum. Bu konuyu burada kapatmış alalımmı.?
    Bu konuyu burada kapatalım lakin sizinle anlaşmamız mümkün değil, son mesajı yazarken bile son sözü ben söyleyeyim telaşınız var sanki.

Bu konuyu şöyle kapatıyorum;

Var olan anayasa, kanun, kural ne ise o uygulanır ona UYARIZ.

Anayasanın ilk 4 maddesi derken daha net olmalıymışım ve 2. maddesi demeliymişim. O yüzden Rum bayrağı vs konulu yazdığın şeye cevap vermiyorum, anlamsız da zaten

İlk anayasa yazılırken karşıt görüşler birleşti, bütünleşti ve o anayasa ortaya çıktı.

Dini inançlar ile alay edenler, siyasete meze yapanlar ve buradan oy devşiren her kim ise onları Allah'a havale ediyorum.

Ve daha da tartışmam bu konuları...

4. Kısın dolar lazım ödemeler için faizi biraz ondan fazla arttırmıs olabilirler.
    Metin şahin bir metin arkadı gelcek gibi…
    Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Bu konuyu burada kapatalım lakin sizinle anlaşmamız mümkün değil, son mesajı yazarken bile son sözü ben söyleyeyim telaşınız var sanki.

Bu konuyu şöyle kapatıyorum;

Var olan anayasa, kanun, kural ne ise o uygulanır ona UYARIZ.

Anayasanın ilk 4 maddesi derken daha net olmalıymışım ve 2. maddesi demeliymişim. O yüzden Rum bayrağı vs konulu yazdığın şeye cevap vermiyorum, anlamsız da zaten

İlk anayasa yazılırken karşıt görüşler birleşti, bütünleşti ve o anayasa ortaya çıktı.

Dini inançlar ile alay edenler, siyasete meze yapanlar ve buradan oy devşiren her kim ise onları Allah'a havale ediyorum.

Ve daha da tartışmam bu konuları...
    E ama ayıp ettiniz şimdi. Ben size hiç böyle şeyler isnat etmedim ki. Yok son sözü ben söyleyeyim derdindeymişim, yok cevap bile vermezmişsiniz, yok anlamsızmış zaten.. Çok ayıp böyle şeyler demeyin. Fikirler uyuşmasın anlarım ama küçümsemenizi anlayamam. Tamam sorun yok siz beni kaileye almayın. Siz eğil ben cahil hiç sorun değil.
    Anayasa yazılırken karşıt görüşler birleşmiş. ) memleket 100 yıldır kan gölü..

6. Valla Naci agbal çok daha iyi götürmüştü maçı. Etiketlede olmuyormus

7. Tartışmaları uzun uzun okumadım ama haram olan faiz mevcut sistemdeki adil faiz degildir. Halk arasında tefeci faizi olarak bilinen bor vermek veya almak haramdır çünkü ödenmesi mümkün degildir ve sosyoekonomik olarak büyük sorunlara yol açar.
    Düzgün ekonomilerdeki faiz gayet annenizin ak sütü gibi helaldir. Misal 30 yıllık bir mortgage kazan kazan olayıdır. İki taraf da kazanır ve bor bittiğinde iki taraf için deger oluşmuştur.

inançlarınızı özellikle siyasetçilerin manipüle etmesine izin vermeyin. Ytd.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

8. Boş, beleş bir platform. Körler-sağırlar birbirini ağırlar.

Sayfa 188/939 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •