Sayfa 189/588 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 4700 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Sayın ayne kapıcı İbrahim Polat'la ilgili googleda arama yaptım yazılanlar bana çok gerçekçi geldi,Menderes'in metresi Suzan hanımın kapıcısıymış...vah hırsız!

2.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Bu gün bu yıl cimer'e yaptığım imtiyazlı hisse uygulamasının en azından kar dağıtımında yürürlükten kaldırılması için yasal düzenleme isteğime ilişkin SPK'dan yanıt aldım.Özetle " daha önce aynı istekle2-3 başvuru daha yapmışsınız,onun için önerinizi dikkate almıyoruz,hem bu başvurularınızla kamu kaynaklarını boşa kullanıyorsunuz,ona göre " mealinde şeyler yazmışlar...
    hani derler ya" ***** s.... kadı,kime başvuruyorsun ki?Ama pes etmek yok TBMM'ye yasal düzenleme için başvuru isteğimi göndereceğim.
    tebrik ederim kardeş spk ya bende şikayette bulundum banada ilgili maddelerin dökümünü göndermişler ayrıca spk ya niye her şirkete eşit bürüt takas uygulamadıklarını sordum misal veriyorum banvit hissesi 2 tl den 10 tl ye giderken hiç bürüt takas uygulanmadı herhalde yabancılar para girişiyapıyorlar ülkeye diye olacak diye düşünmüştüm ondada ilgili maddeleri saydılar. bir ara ismini şimdi vermiyeyim 3 yıl bir şirkette beklemiştim başladı tavan 2 tavan 3. de bürüt takasa girdi tabiki çıldırdım elinizde tc kimlik numaram var bir bakın inceleyin 3 yıldır bekliyorum niye önünü kesiyorsunuz diye sitem ettim yine ilgili maddeleri saydılar neymiş amaç küçük yatırımcıyı korumakmış...

3. TBMM dilekçe komisyonuna da dilekçe yazdım,hatta isteyenler imzalasın diye imzaya da açtım.

4. Bu hissenin sahibi ya hisseyi unutmuş ya da başına birşey gelmiş, hissede olanlar da hisselerinin olduğunu unutmuştur herhalde topik de ölmüş.
    Abuk sabuk hisseler bile hergün devreler keserken bu bilançoyla süründürmeye devam.
    Polat efendi bir de Macaristan da yeni yatırım kovalıyor, peeeeehhhh.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. temelde bakınca hakettiği fiyat aralığı 4,20-4,30 bandı. bu hafta içi yukarı yönlü hareket bekliyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by feneralist Yazıyı Oku
    temelde bakınca hakettiği fiyat aralığı 4,20-4,30 bandı. bu hafta içi yukarı yönlü hareket bekliyorum.
    Hisseyi çok boşladılar, sanırım küçük yatırımcıdan da eser yok bu hissede.
    Güzelim bilanço zerre kadar alınmadı, öncesinde 4 cıvarındaydı zaten.
    Umarım dediğiniz gibi olur da bu hafta bir başlangıç olur.
    Bol kazançlar.

7. Dün endeks %1 düştü bu vatandaş %3 düştü, bugün endeks %1 artı hisse aynı yerde.
    İyi bilanço, kasım ayındaki ihracat rekoru hiçbir anlam ifade etmiyor, şirket sahipleri üç kuruş hisselerine destek olmadıktan sonra kim alacak.
    Polat ahenedanlığı da cortladı gitti.

8. Mıknatıs gibi çekiyordu, ne yaptı, ne etti geldi 3.31 boşluğu kapattı lanet hisse.
    Şİmdi buradan uzaklaşması lazım ama kim sahip çıkacak.

Sayfa 189/588 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •