Sayfa 19/842 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 6730 madde; 145 - 152 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

Alıntı Originally Posted by guven55 Yazıyı Oku
    İŞBİR HOL .15.11.2012 TARİHİNDE 1,449.35 TL Fiattan borsada işlem görmeye başladı . bir hafta içinde 200.00 TL gibi fiatlara düştü .o tarihten ittibaren en düşük 86.15 TL kadar düşdü . o günden bugüne kadar ağırlıklı ortalaması 130.00 TL DİR. borsadaki lot sayısı 70 000 lottur . bu şirketin ihracatı çok yüksek buralarda işlem görmesi borsa hakkında bilgisi olmayan ortakların elinden hisseleri çok ucura almak için bir oyun oynanıyor .
    Yani ne yapmalı bu ortaklar?

2. Bu hisse 500 600 tl den buralara geldi.Sermaye arttırımı gibi bir durum olursa bu hisse tekrar yukarılara iyi bir şekilde çıkar.

3. Beklemeye devam.

Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Bu hisse 500 600 tl den buralara geldi.Sermaye arttırımı gibi bir durum olursa bu hisse tekrar yukarılara iyi bir şekilde çıkar.
    Yada pazar değişikliği

5. 2015 olacaktı yanlış yazmışım . özür dilerim ..

Yıl 2005 te bende bu hisseyi iki tavan yaptım .tanımadığım biride 3, tavanı yaptı .
    bu fiyatlara geldik . hemde daha yüksek işlem hacmi ile .
    sonra gene verdiler aşşagıya 100 tl oldu .
    burada yazan arkadaşlar , bu şirketin neden bu fiyatlarda kaldığını bilmeden tahmin yürütüyor sadece ..
    şirketin borsaya kote olmuş hisse sayısına bakın . işin anahtarı burada .

Alıntı Originally Posted by DÖRTGÖZ Yazıyı Oku
    2015 olacaktı yanlış yazmışım . özür dilerim ..

Yıl 2005 te bende bu hisseyi iki tavan yaptım .tanımadığım biride 3, tavanı yaptı .
    burada yazan arkadaşlar , bu şirketin neden bu fiyatlarda kaldığını bilmeden tahmin yürütüyor sadece ..
    Birde şu anahtarı söylesen üstad?

7.  Alıntı Originally Posted by DÖRTGÖZ Yazıyı Oku
    2015 olacaktı yanlış yazmışım . özür dilerim ..

Bak o zaman olur bi ay evvel Yibitaş ta serbest emir girdim yanlışlıkla 1 lot la %4.5 oldu ana bi baktım tek lot e kimin benim tabi aha dedim büyük oyuncuyum SPK incelemese iyi

8. Umarım 2015 teki gibi olmaz gene buralardan dönüş 6 ayda aşağı salın 2 sene bekle.Bugün belli olacak.Dünki işlem hacmi iyi gibi alışlar ile 180 ufak bi satışla 175 herhalde böyledir tam içeriğini bilemiyorum.Umarım iyi bir gün olur.

Sayfa 19/842 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •