Sayfa 19/356 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 145 - 152 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    Bugün 3 ayrı hesaptan 9.05-9.20 arasında 120.000 lot mal verdik. Biz malı yıkınca yukarı taşımak zorunda kaldılar. Düşse geri alacaktım. Şimdi düşer mi bilmem. Düşerse alır mıyım onu da bilmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yerseniz diyorsunuz..sanırım..yedik hadi..peki bunun yatırımcıya ne faydası var...hadi size 120.000dalırlık soru...Gülemisin aglarmısın. Bu Nasıl bir ego tatmin patlaması Neisse kızmayın...

2. Bu neyin kafası. Anlayan var mı
     Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    Bugün 3 ayrı hesaptan 9.05-9.20 arasında 120.000 lot mal verdik. Biz malı yıkınca yukarı taşımak zorunda kaldılar. Düşse geri alacaktım. Şimdi düşer mi bilmem. Düşerse alır mıyım onu da bilmiyorum.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hakikaten anlama özürlüsünüz. Bizden bu kadar malı karşıladılar. Bu şu demek düzeltme yapmadan gidecek. Düzeltme yaparsa sıkıntı. Alım fırsatı vermemesi lazım tekrar. Bu anlamda yazdım. Sattığımız lotların çok küçük kısmı benim. Çoğunluğu arkadaşların. ego için yazdığımı düşünenler tekrar düşünmeliler. Borsada her bilgiyi değerlendirmek yerine eleştiri yapmak için fırsat kolluyorsunuz.

Demek istediğinizde haklısınız. Serbestten verdiyseniz. Terste kaldılar. Oyunu bozdunuz. Siz alırsanız geri aşağıda salabilir. Ytd
     Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    Hakikaten anlama özürlüsünüz. Bizden bu kadar malı karşıladılar. Bu şu demek düzeltme yapmadan gidecek. Düzeltme yaparsa sıkıntı. Alım fırsatı vermemesi lazım tekrar. Bu anlamda yazdım. Sattığımız lotların çok küçük kısmı benim. Çoğunluğu arkadaşların. ego için yazdığımı düşünenler tekrar düşünmeliler. Borsada her bilgiyi değerlendirmek yerine eleştiri yapmak için fırsat kolluyorsunuz.

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e, cenneti vaad etmeseydi şayet, rabbine bile etmezlerdi secde.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5. Tahtada kim var görebilen varmı alıcı satıcı

6. Yürü be kim tutar seni.

7. GUNLUK

8. Tşk ara ara paylaşabilirsen kardeşim
     Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku

GUNLUK

Sayfa 19/356 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •