Sayfa 19/133 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 145 - 152 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Sağol Hyundai kardeşim yakın pazar da 7 tane kağıtta tavan olmuş maşallah bizde o günleri görüşürüz birgün inşallah
     Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Philip capital 35500 almış. Gedik 11500 satmış. Diğerleri teferruat

Alıntı Originally Posted by hektor Yazıyı Oku
    Sağol Hyundai kardeşim yakın pazar da 7 tane kağıtta tavan olmuş maşallah bizde o günleri görüşürüz birgün inşallah
    Umut fakirin ekmeğidir derler. Bizde bir umut bekliyoruz o tavan sıraları bizim tahtaya da uğrayacak diye. Ama dışarıda çok lot var toplanmamış. 100 milyonlarca lotu olan kağıtlarda bile dışarda bizimki kadar lot yok dışarda. Mardin çimento nun tüm kağıtları tavan oldu. Çünkü tüm kağıtlar sahipli. Şişenin tüm kağıtları tavan olmuştu. Borsada sahipsiz tek kağıt Royal. Eğer bir gün kağıdı toplayabilecek bir babayiğit çıkarsa. Bizde görürüz o tavanları. Bu sahur vakti dualarımız bu yönde.

3.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Arkadaşlar galiba spek kağıdı ele geçiremediği için pes etti. Düşük bütçe ile kağıdı ele geçirmeye çalıştı. Başarılı olamayınca kağıttan elini çekiyor. Daha öncede yazmıştım buraya cebine 2-3 milyon koyup tahtayı ele geçirmeye çalışanlar hüsrana uğrar. Artık daha zengin bir spek çıkana kadar bekleyeceğiz.
    bu hissede buralardan kimse büyük çaplı mal toplayamaz ancak bizler fortföy artırırız. bizim spegin zeki olduğunu düşünüyorum bunu anlaması lazım ilk önce toplamak için 3 lere çekip alttan alanları durdurması lazım bu arada uzun süre burda bekleyen ve sıkılan arkadaşlar ö zaman satabiler belki çünkü borsa da virüs den dolayı bir çok kağıt alınabilecek seviyelerde. yoksa böyle ucuz numaralarla anca günlükçüleri avlar. ben kendi adıma isterse batsın satmam azdan az çok dan çok gider çok olan ağlasın.

4. tam emin degilim ama ilkceyrek bilanco 22 haziranda gelecek. O zamana kadar yuksek dolar kuru ve olasi stoklarin eritilmesi etkisi ile guzel bir hareket ve bilanco gorebiliriz. Spek olsun olmasin. Sikinti yok arkadaslar... YTD.

Alıntı Originally Posted by aynalısazan Yazıyı Oku
    tam emin degilim ama ilkceyrek bilanco 22 haziranda gelecek. O zamana kadar yuksek dolar kuru ve olasi stoklarin eritilmesi etkisi ile guzel bir hareket ve bilanco gorebiliriz. Spek olsun olmasin. Sikinti yok arkadaslar... YTD.
    En geç 1 Haziran da açıklanması gerekiyor. Ama söylenti ye göre mayıs sonu açıklanacak mış.

Bir hissede nasıl operasyon yapılır izleyin. Tavsiye ederim.
    https://m.borsagundem.com/haber/reys...arkasi/1488386

7. Merhaba yakın pazar dün 11 günün 10 tavan var bize ne zaman sıra gelecek
    Birde rica etsem günlük takas verecek

8. Kapanışa 342 lot ile destek attım rahat olun arkadaşlar

Benim aklım bana bile yetmiyor...

Sayfa 19/133 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz