Sayfa 19/177 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1409 madde; 145 - 152 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Ben ezberledim.Sürprizlerle karşılaşacaksın ve 2023 te 1.35 milyar FAVÖK beklentisi seni mutlu edecek

Europower ın içinden bir europower olan PEAK PV SOLAR olduğunu göreceksin ve europower ın içinden yeni bir halka arz hikayesi çıkacağını anlayacksın

Europower ın içinde bir ASTOR ve aynı zamanda bir CW ENERJİ olduğunu anlayacaksın...SUNJUNİOR u zaten yazmışsın.
    Az çok beklentilerini biliyoruz ama bu beklentilerin hisseyi nereye kadar taşıması gerektiğini şahsen bilmiyorum...ben gesanda iken sadece sunjuniorun olası potansiyelini görerek gesan henüz 90 TL iken ve birçok kişi 100 TL de satıp gitmeyi düşünüyorken ben ederi en geç Nisan _mayisa kadar 200_300 aralıklarıdir demiştim..malumunuz Nisan ayında gesan bolunmemis haliyle 350 leri gördü..

Enerji depolamali işler de çok büyük potansiyel sunuyor...inverter üretiminin de potansiyeli çok yüksek...Türkiye bu ürünün ARGE sini yapan bir ASELSAN bir de europower vardı...sonunda europower bunu üretmeyi başardı..

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Kekocan buradan alanların zarar ereceğını sanmıyorum ,, ancak piyasa değeri çok hızlı yükseliyor ,, emsallerine göre piyasa değeri çok şişerse o zaman belli bir süre sonra gevşemesı kaçınılmaz ,, bu fiyatlarda korkacak birşey yok bence , bende almak istedim ama gelmedi salıda almak istıyorum ama yavaş yavaş kısada rısk oluşturacak fiyatlara doğru gelıyor herkesın kendi kararı tabi ,, ben asıl fırsatın cwentte olacağını düşünüyorum, erpwr da çok aşırı beklenti oluşturuldu pıyasada ,,şirkette bıraz pahalı arz ettı açıkçası ,cwent alım fırsatı verırse ben europower dan ziyade orada pozısyon almak istrım , çarpanları daha makul !!
    Cwent fırsatım olursa orda da arza katılmak istiyorum...ne zaman alım fırsatı verir bilinmez.. europower bence ilk tavan bozmasindan sert düşmez tam tersine ilk alım fırsatı vereceğini düşünüyorum...çünkü tam 40 milyon lot ky ya 25 er lot olarak dağıtıldı..satanların çoğu bunlar...mallar henüz havalarda toplanmadi...tabi aşırı çıkışlarda gevseyecektir ...ama hangi seviyede ??? Kimse bilmiyor..ne varsa bu sektörde var...diğer şirketlerde gelen ilk bilançolar pek iç açıcı değil...ama bu sektör şirketleri katlamalı büyümeye devam edecektir...çünkü enerjide bir devrim yaşanıyor..petrol ve türevleri terk ediliyor yerine yenilenebilir enerji ikame ediliyor...bu yüzden de pasta çok büyük...bu sektör 2030 kadar da agresif büyümeye devam edecek...
    Bunları gesanda yazarken REX ,baddog,karliadam gibi arkadaşlar gelip bizimle dalga geçiyorlardı...eminim ki onlar da bir sekilde hatalarını anladılar...

3.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Ben ezberledim.Sürprizlerle karşılaşacaksın ve 2023 te 1.35 milyar FAVÖK beklentisi seni mutlu edecek

Europower ın içinden bir europower olan PEAK PV SOLAR olduğunu göreceksin ve europower ın içinden yeni bir halka arz hikayesi çıkacağını anlayacksın

Europower ın içinde bir ASTOR ve aynı zamanda bir CW ENERJİ olduğunu anlayacaksın...SUNJUNİOR u zaten yazmışsın.
    insALLAH öyle olur dostum...ben de çok umutluyum...bakalım nasibimizde neler olacak ??

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Kekocan buradan alanların zarar ereceğını sanmıyorum ,, ancak piyasa değeri çok hızlı yükseliyor ,, emsallerine göre piyasa değeri çok şişerse o zaman belli bir süre sonra gevşemesı kaçınılmaz ,, bu fiyatlarda korkacak birşey yok bence , bende almak istedim ama gelmedi salıda almak istıyorum ama yavaş yavaş kısada rısk oluşturacak fiyatlara doğru gelıyor herkesın kendi kararı tabi ,, ben asıl fırsatın cwentte olacağını düşünüyorum, erpwr da çok aşırı beklenti oluşturuldu pıyasada ,,şirkette bıraz pahalı arz ettı açıkçası ,cwent alım fırsatı verırse ben europower dan ziyade orada pozısyon almak istrım , çarpanları daha makul !!
    Sn. Kwon,
    Cwent fk kaç görünüyor şu anda, ben göremiyorum?

5.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    Aynı kişinin bir MNDTR analizi oldu sonuç fecaat. Bilgilerinize.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    Buna fazla güvenmeyin biraz çakaldır kendisi.. Hacimli hangi kağıt var onu etiketler yazar bir şeyler..

7.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Sn. Kwon,
    Cwent fk kaç görünüyor şu anda, ben göremiyorum?
    Hatırladığım 12 fk gıbı bir rakamdan arz edılıyordu europowerın yarısı kadar !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 19/177 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •