Sayfa 19/623 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 145 - 152 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. iheva zincirlerini kıracak artık inşallah...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    banana republic
    Gönderi
    650
    HAYIRlı sabahlar esnaf;
    43 üstü kalamadı ilk durak 35-36 sonraki 33 maalesef

3. Son düzenleme : Kalantor; 13-03-2017 saat: 11:27.
    Hızır idi Yunus idi

4. 38 de 1.6xx milyon alıcı var.
    Bu nedenek! satanı alırımmı diyor?

5.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    iheva zincirlerini kıracak artık inşallah...
    katılıyorum sana ama sadece iheva için geçerli değil tüm ihlas gurubu için geçerli düşündürtüyor. neden öyle düşündürtüyor grafiklere göre iheva bir önceki çıkış denemesinde bir önce çıkışın zirvesine dokunmalıydı hatta geçmeliydi ama yapamadı çünkü ihyay bollinger bandını daraltmakla meşgul iheva /ihlas/ maden de buna uyması için baskı altında gibi görünüyor. SPK ihyay
    vermiş olduğu bürüt takas ihlasların tümünün ayağında pranga gibi ilerlemesini engelliyor/engelleniyor. kısaca ihlas gurubu K.Y yi spk ya karşı kışkırtıyor bundan çıkarı ne yada ne istiyor yada ne yapacak. bu soruların cevabını bekleyip göreceğiz. Başka bir soru ise ihlas gurubu neden ihyay ı geride bırakmak istemiyor spk ile inatlaşıyor.. Beni böyle düşündürten görmüş olduğum verilen tepkiler bütünüyle aklımdan geçenler işin doğrusu ne/nedir onu bilmem/bilmiyorum yatırım tavsiyesi değildir yada satım.

6. Bekleme, izlemeye devam.... İçilecekse kutsal şarap artık İheva yükselse gerek :D

7. Fark bulmaca
    Attached Images Attached Images
    Son düzenleme : emurat10; 13-03-2017 saat: 19:25.

8. zarar açıkladı.inşallah ihlas kar açıklar.y.t.d.

Sayfa 19/623 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •