Sayfa 19/501 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 4001 madde; 145 - 152 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Cantem 90 oldu.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

VBTS kapsamında CANTE.E payları seans başından 22 Eylül seans sonuna kadar emir paketi tedbiri ile işlem görecek.

Oldu olacak,tahtayı bilançoya kadar hep kapatın da rahat edelim.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    VBTS kapsamında CANTE.E payları seans başından 22 Eylül seans sonuna kadar emir paketi tedbiri ile işlem görecek.

Oldu olacak,tahtayı bilançoya kadar hep kapatın da rahat edelim.
    hocam genelde senı beklentılı ama en azından temel anlamda mantıklı kagıtlarda gorurduk cante aşırı prımlı deılmı barız spekulatıf yukselıyor

Biliyordum beni mahcup etmeyeceğini.93 oldu.

Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    hocam genelde senı beklentılı ama en azından temel anlamda mantıklı kagıtlarda gorurduk cante aşırı prımlı deılmı barız spekulatıf yukselıyor
    Şöyle izah edeyim,,1-teknik olarak hisse,kuvvetli boğa piyasasında.
    2-Hisse sığ oldummu,,genelde temel analizine bakılmaz (kaldı ki ben yaptım önceki sayfada)
    3-Enerji krizi beklentisi var biliyorsunuz.
    4-Diğer aşırı primli hisseler yanında cante solda sıfır kalır.pd/dd si 9.50,,,bir de sasa ya bakın kaç,,ona hiç ceza yok.

Yeni girenler eskiye göre dikkatli olmalı,benim maliyet düşük.

6.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Şöyle izah edeyim,,1-teknik olarak hisse,kuvvetli boğa piyasasında.
    2-Hisse sığ oldummu,,genelde temel analizine bakılmaz (kaldı ki ben yaptım önceki sayfada)
    3-Enerji krizi beklentisi var biliyorsunuz.
    4-Diğer aşırı primli hisseler yanında cante solda sıfır kalır.pd/dd si 9.50,,,bir de sasa ya bakın kaç,,ona hiç ceza yok.
    haklı olabılırsın hocam ama sasa bende yok lakın 20mılyar dolarlık yatırımdan bahsedıyor ve dedıgını genelde yapıyor şirket.odaş daha makul gibi canteye gore ama daha yavas gıdıyor bırde dıger enerjıler pekı gundemınızdemı aydem ayen alark gıbı

Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    haklı olabılırsın hocam ama sasa bende yok lakın 20mılyar dolarlık yatırımdan bahsedıyor ve dedıgını genelde yapıyor şirket.odaş daha makul gibi canteye gore ama daha yavas gıdıyor bırde dıger enerjıler pekı gundemınızdemı aydem ayen alark gıbı
    alark 7-8 kat çıktı,,kaçırdık,,odas zaten bende var,,aydem de güzel diyebilirim.

80 den düzeltmesini tamamlayan CANTE çıkışa başladı,,grafiğin üst çizgisi 110-115 gibi görünüyor.

Sayfa 19/501 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •