Sayfa 190/899 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon
Arama sonucu : 7190 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Gedik birşeyler yapıyor ama dünkü gibi kaldırıp basmazlar inşallah

2. dün yazımda patron veya sağ çepten sol cepe aktarma tahminimde satış patron olarak cıktı kurk tavugun bastıgı cıvciv ölmezmiş yaşlı büyüklerimizin ata sözü. tabi zihninde kötü emel yoksa. eski kotu ihlas finas oradan kurtarmış tekrar o duruma düşürmez diye düşünüyorum

Kıdemli Üye

Duhul
    Mar 2017
    Gönderi
    350
    hissede kimse olmazsa in cin top oynuyor oluyor düşen ve çıkan hissenin takipcisı çok olur. çok olunca çokluk bokluk oluyor. çıkacak olan hisse çıkar düşecek olan hissede düşer.sebebi yok patronlar öyle istiyor. sendeki ve bendeki hisseye bakmazlar alım satım parası yok açıga satış serbest fiyattan alış gibi birçok koz var ellerinde ufak ufak topladığını satmak istemiş olabilir veya sağ cep sol cep yaparak hissede heycan yaratmak istemiş olabilirler kulvarları geniş oyun ve taktik çok bunlarda

3. Şerefsiz iş yatırım 83'ten tek tuş yaptı yine... Aynı dünkü hareketler her yükselişi satış fırsatı görüyor patron bozuntusu

4.  Alıntı Originally Posted by Samsunlu Yazıyı Oku
    Ne oldu dalga geçiyordun benim yazdığımla... Engin satmış biz almışız
    Satan engin ama alan büyük küçük yatırımcı değil sağ cepten sol cebe o denilmek isteniyor tabii anlamak isteyene.Selamlar yatırım tavsiyesi değildir.

yazdıklarımın hiç birisi kesinlikle ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak almayınız , birşey bilsem kendime faydam olur

5.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Satmadigin sürece zarar yazmaz. Gyo sektörünün pd değerinin 3 / 5 katı muadili şirketler var. Yyapı almıştım 1.50 den bugün 2.10 'dan verip buraya geldim maliyetim 91 kuruş yâni 1.31 den buraya kadar düştü ise elbette çıkacağı gün yakın ben de en geç bayram haftası sonrasında yeni rotasına girer diye tahmin ediyorum. Yarın ola hayrola...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir
    Sayın Uhacettepe79 ,

Aynı maliyetle ve yaklaşık aynı fiyatlardan satıp buraya gelmişiz, sizinle aynı görüşteyim hayır olsun inşallah

6. Zarar 25 bine yaklaştı bakmamak lazım yoksa fena can sıkıyor

Lenovo S1a40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yapacağını yaptı..yapacak şeymi kaldı..taban taban gitmediğine göre oyun bitmemiş dahauzun yıllar hissede olunca insan oyunlarada alışıyor..buraya gelip 2,50 olacak falan diyen zatlar vardı..1,30 seviyelerinde hiç 0,80 e döner diyen yoktu..çıkış noktası 0,70 olduğuna göre herhalde bir yerlerden döner..olan yine 1,2* lerde hazine buldum diye kağıda atlayanlara oldu..incelemeden bu hissedeki oyunları atlayan ördek dostlarımız bizim kadar beklemeyecekler..herkese bol sabır ve kazanç dilerim..

8. İş tekrar satışa geçti 4 milyon oldu

Sayfa 190/899 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •