Sayfa 190/669 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 5348 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Yönetim kadrosunda değişmeyen tek Tuba Hanım kaldı galiba. Demekki işini en iyi o yapıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    1 Özbek somu : 0,0023 Türk Lirası
    Seneye 3 5 tl olur aslinda bu somundan alsak daha iyi sanki
    Bu kadar kap yarin bi eksi 5 yapariz ozman kucukluk bende kalsin demem agiz dolusuu sovecem

3. Ozbek yatırımı sermayemiz yaklaşık 530 mn lira oldu bu sermaye artışıyla.

4.  Alıntı Originally Posted by ayaz1353 Yazıyı Oku
    Seneye 3 5 tl olur aslinda bu somundan alsak daha iyi sanki
    Bu kadar kap yarin bi eksi 5 yapariz ozman kucukluk bende kalsin demem agiz dolusuu sovecem
    Haha valla mantıklı. Ekim sonu 1 som 0.0023 lira. Gelecek yıl burayı okuyan biri olur da denk gelirse hatırlatır bize. Hektaş da 23 küsür lira. Bakalım hangisi daha cok kazandıracak.

1 lot Hektaş : 10.300 som

Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sayın tatacan75

ironi yaptığını düşünüyorum ancak bir yaşanmış anımı anlatayım belki size fayda sağlar. tam zamanı hatırlamıyorum ancak en az bir on yıl kadar öncesiydi Beşiktaş'ta bir ekofest düzenlenmişti Fulya semtinde ,arkadaşlar haber verdi katılmayacağımı belirttim ,oradan öğreneceğim bir şey yok dedim,ancak öylesine ısrar ettilerki dayanamayıp katıldım,tv ,gazete ve dergilerden tanınan bütün ünlü ekonomistler stratejistler orada ,hiç bir standa girip dinleyici olmadım bir ara Ali Perşembenin odasındaki konuşmaya baktım iki dakika dayanamayıp çıktım ,çene motor ama gıv gıv gıv ,neyse sayın Ahmet MERGEN de oradaydı biz sokak borsasında kağıt alıp satarken o salıpazrındaki İMKB de brokırdı . kendisini çok sever ve sayarım tam bir halk adamıdır vatanseverdir,dürüsttür ve en önemlisi çokta alçak gönüllüdür ,o seanstan çıkınca hemen koşar alt çenesini keserdik abi bir tüyo ver diye ,oda buralarda boşuna kendinizi yormayın böyle para kazanamazsınız,kazansanızda bir şeye benzemez ee napalım deyincede koçhl akbnk işctr thy alın gidin unutun buralara gelmeyin derdi,şimdi anlıyoruz adam meğer doğru yol gösteriyormuş,o zaman sadece 17 kağıt vardı borsamızda,şimdi buraya bir virgül koyup sonrasına bakalım.

daha sonra saoak yani ayaklı borsa İMKB İstinyeye taşınıca bitti .bizde artık brokır yüzü falan göremez olduk sean salonları açıldı falan derken bu Ahmet beyide unuttuk gitti ,bizim Ahmet bey meğer ABD ye gitmiş bu teknik analiz işini öğrenmiş ve yurda dönmüş ,şu an herkesin üzerine anlaşabildiği en iyi teknik analzci diye örnek gösterilir ,uzatmıyalım o eko festte bir ara salona çıkmıştı onu görünce tanıştık biraz eski günleri falan andık ona elimde egeen hissesi var maliyetim dört lira kağıtta şu an 232 lira ne yapayım teknik ne der bu kağı için dedim ,ya arkadaş sen delimisin pazartesi ilk işin onu satmak olsun belanımı arıyorsun daha ne yapacaksın kağıt uzaya çıkmış sen soru soruyorsun ,tabi iç sesimi dinleyip satmadım belkide ihtiyacım olmadığından rahattım satmadım
    yıllarca temettüsünü aldım kağıt şu an 10 000 lira halen duruyorlar bedelsizine kadar bekleteceğim ömrüm oldukca, peki anlatmak istediğim ne

demem oki bazen en güvendiğiniz ve saygı duyduğunuz insanlar tarafından yanlış yönlendirilebilirsiniz ,o nedenle tekniğe asla inanmam ve kimsenin lafıylada hareket asla etmem ,sizin kazanmanızı istediğim için emek verip yazdım,geleceği sadece allah bilir ,temeli sahibi sağlam kağıdı bulup yatırım yapmak bin tane akıl hocasından iyidir ,
    tekrar çok kazanmanız dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım
    Bu bilgileri herkesin bir yere yazması arada okuması gerekir.
    Teşekkürler.
    Benim de birkaç hissem bulunmakta
    Evladiyelik dokunmadan dururlar
    Yancılar vardır onlarla al sat yaparım.
    Uzun vade kazanırsınız
    Benim elimde dediğiniz fiyatlara ulaşmasada çok ucuzken aldığım hisseler yaklaşık on yıldır durur enjsa hlgyo karsan rygyo şişe gibi
    Bu hisseler her yıl temettü verir ve temettüleri hisseye dönüştürün
    Şimdilik porföyüm 3 katına ulaştı
    Sadece hektaşta zarardayım
    Onu almakta acele ettim ort düşürdüm
    Bekleyip kar etmeden satamayacam
    Burada her yazılan çizilenleri okumak ve ona inanmak gibi bir hedefim yok.
    Sizin gibi bazı değerli yorumları okumak keyif veriyor.
    Saldırgan kişilikleri ayrıca kınıyorum
    Yorum yapan herkesin bir hedefi vardır mutlaka

6. geçen gün yazdığım - tam bittik dediğiniz noktada yeni umutlar başlar- sözü bu kaplar içindi. Adamlar ( OYAK üyeleri ) piyasadaki güven kaybından çok şikayetçiler. Buraları okuyan TSK personeli tanıdıklarım HKTAŞ yüzünden düşülen duruma çok öfkeli. Bu durum haliyle üst yönetime yansıyor.

Sonunda kap, map derken 2 haftalığına bir itibar kurtarma hareketi görürsek şaşırmam. Bu harekette yine küçük yatırımcılar '' tamam , artık yükseliş başladı, daha neden satayım ki ..... '' düşüncesine kapılırsa buna da şaşırmam. Sonra tekrar küfürler....

7.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Haha valla mantıklı. Ekim sonu 1 som 0.0023 lira. Gelecek yıl burayı okuyan biri olur da denk gelirse hatırlatır bize. Hektaş da 23 küsür lira. Bakalım hangisi daha cok kazandıracak.

1 lot Hektaş : 10.300 som
    Banka uzerinden alinabilirsa 1 lot satip alayim ben seneye kasimda olmezsek bakalim

Sayfa 190/669 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •