Sayfa 190/1019 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon
Arama sonucu : 8150 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bak emin ol katılıyorum hayat mücadele nefes alıp vermek hayat son nefese kadar mücadele duyumlara benim için %50ve dahada az inancım var çıkarlar malesef bazı durumlarda sözleri yiyor konu güvendiğin insansa bir daha düşün duygusallık insanın herzaman açık kapısıdır.
    Kardeşim kimin ne dediği önemli değil hisseler açılsın bu sıkıntılardan kurtaralım başka hiç bir şey önemli değil

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 40 yaşındayım ali eşref çavuşoğlu gibi bir adam bir daha dünyaya gelmez bu kadar zeki bir adam olamaz dua edin bu adama bir şey olmasın

3.  Alıntı Originally Posted by olacak34 Yazıyı Oku
    2000 dolar daha sonraki yıllarda hedef şimdi o hedef zor şimdi gerçekçi fiyat 1000 dolar civarı

Bana buda yeter yazdıkların eğer bir çıkarsa bahara ne kaldı.

4.  Alıntı Originally Posted by olacak34 Yazıyı Oku
    En büyük olay aslında prtas ve çbs hisselerin de
    Açıkladıklarını düşündüğümde biz hep prtas konuşuyoruz ama çbs hisselerin hepsi patron tarafından toplanmış bana öyle geliyor ki asıl fiyatlama burada olacak

Sayın Olacak34, haklısınız heriki hissedeki 2011 yılından 2013 yılının sonlarına kadarki yukarı aşağı hisse hareketlerini ve işlem haçimlerini çok iyi hatırlıyorum..Temenni edrim inşha Allah bizim için güzel ve sevinçli bir bayram olur.. Katkılarınızdan dolayı cümlenizden Allah razı olsun..Hayırlı akşamlar..

5.  Alıntı Originally Posted by olacak34 Yazıyı Oku
    40 yaşındayım ali eşref çavuşoğlu gibi bir adam bir daha dünyaya gelmez bu kadar zeki bir adam olamaz dua edin bu adama bir şey olmasın

Devlet son kullanma tarihimi 2016 onayladı emeklilerin hali ortada çalışamazsan yandın. Ali beyin ne yapmaya çalıştığını 10 .yıla girdim hala düşünüyorum.inşallah bir şey olmaz

6. Ben yıllardır bu sene olana gelişmeler kadar hiç unutlanmadım

Beklenti arsa satışı başka bir şey yoktu

Bir kaç ay önce çavuşoğlu kendi söyledi sadece arsa satışı değil bizim arayışımız firmayıda ayağa kaldıracak ortak.
    İlk defa akla mantığa uyan gelişmeler yaşanıyor.

7. Şimdiye kadar bu durumlara gelinmezdi bizi bu duruma sokan hasan sefa doğantürk denen kişi çavuşoğlu kendi de itiraf ediyor en büyük yaptığım yanlış güvenmekti

8. Mahkeme zamanı iflas erteleme mahkemesinin sonu 55 milyon dolara arsa satışına anlaşılmış çavuşoğlu mahkemeden 1 ay ek süre istemişti
    Alacak kanada lılar parayı getiremeyince iş yattı

Sayfa 190/1019 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •