Sayfa 190/337 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by zalim123 Yazıyı Oku
    cümleten selam,bana ters bir davranış biçimi ama,hayatını sadece borsadan kazanan bir arkadaşın önerisi üzerine TMPOL ailesine katıldık...Umarım ayağım uğurlu gelir....
    Al,Sat,Tut Tutma önerisi olmayıp,sadece muhabbettir.
    Sn. zalim123,

Yatırımınız hayırlı olsun. Ne güzel bir arkadaşınız varmış
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2. Ne güzel bir arkadaşınız varmış, ayağınız da uğurlu geldi. Tmpol hakkettiği yerlere gelecek

3. İsmail bey pasta atarmısınız.

4. Gunaydin arkadaslar,

Artik cift hanelere yavas yavas alistik gibi, haftaya daha sıkı takibimde olacak işlerimi hallettim.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tşk ler ismail bey

6.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku

İsmail bey; 7,52 den sonra barların boyları uzayacaktır. 7,85 ve 8,32 seviyeleri önemlidir. Bu tip yükselişlerde genelde hedef fibo 78,6 seviyesi yani 8,32 olur. Muhtemelen burada birkaç gün oyalayabilir. Sizin de defalarca belirttiğiniz gibi hissenin güzel bir hikayesi var. 8,32 güçlü bir şekilde kırılır ve üzerinde en az iki kapanış görürsek hedefi 10,66 olacaktır. Bunları yazmaktan attık çekinir oldum. Söylediğimiz rakamlar illa olacak anlamı çıkarılmasın. Ülkemiz öyle bir yerde ki olay eksik olmuyor, bunu da her şekilde tahta yapıcılar kullanıyorlar. Ama söylediklerim teknik anlamda bir kuraldır. Şahsen ben bu kurallara göre hareket eder ve güvendiğim hissede sabırla beklerim. Günlükçüler için bu kurallar geçerli değildir. Saygılarımla......
    Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi olamaz.......

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Öncelikle bu mesajımı öne alıyorum ve ilk hedefimize ulaştık. Şimdi ne olacak?

9,65 seviyesine kadar geri gelmesi mümkündür. Bir süre güç toplamalı ve ikinci hedefine doğru yola çıkmasını bekliyorum. Tekniğini çok beğeniyorum. Temelini İsmail bey çiziyor sağolsun, temeli bozulmadığı sürece güzel yerlere gidecektir. Geri gelmeler olabilir sınırlar içinde olduğu sürece sıkıntı yok. Sadece sabır yeterli.... saygılarımla...
    Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi olamaz....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

7. Hayırlı haftalar,

umut bey aylar oncesi verdiğiniz hedeflere yavaş yavaşta olsa geldi, başka boş firmalar ile kıyaslar isek yolu var gibi bu yıl muhtemelen bıst 100 dışı şirketlerin fiyatlaması devam edecek gibi görünüyor ve henüz tmpol diğerleri gibi hareketlenip agresif ani yükselişler yapmadı,önümüzdeki günlerde ne göreceğiz bakalım.

8. [img]https://i.hizliresim.com/**GMgK.jpg[/img]

Yine daha onceki hareketler ile benzerlik yasiyor, tahta sahibi son dakikilarda tavana kadar cizip asagi veriyor, mal dusurmeye calisiyorlar sanki ver tavandan gor der gibi.

Ama şunu yapamiyorlar, gun ortasinda tavana kitleyip aksama kadar tavani bozmadan tutamiyorlar, bence disarda henuz alamadiklari mal var.

10 tl altina dusmeden bugun gelen tavan guzeldi cift hanelere alisiyoruz galiba.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 190/337 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •