Sayfa 191/279 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Despec iyidir iyi.
    Link forumunda kulak aşinalığı yarattın inceledim beğendim iki aydır buradayım. uçup kaçmasa da performansını beğendim. Bol kazançlar Kağan ortak

2. Uçup kaçtığı zamanlarıda olacaktır. Umarım umdugunuzu bulursunuz Cover 13 ortağım.

3. Fiyatı düşürmeye çok meraklılar. Elimdeki lot miktarı büyük rakamlara ulaştı. Düştükçe alıyorum, belki de yanlış yapıyorum.

4. Bu hareketlere alıştık.
    Ey spek sen bu sermaye ve kârlılık ile bu şirketin hissesinin düşmesine müsade ediyor isen inan benim için hava hoş.
    Elbetteki banada almak düşer.

5.  Alıntı Originally Posted by aslan8864 Yazıyı Oku
    Fiyatı düşürmeye çok meraklılar. Elimdeki lot miktarı büyük rakamlara ulaştı. Düştükçe alıyorum, belki de yanlış yapıyorum.
    Oh be moralim yerine geldi, neredeyse hata yaptığımı düşünmeye başlamıştım. Sermayemin yüzde seksenini yatırdım.

6. Ortam tavana yapıştırma için çok uygun. Du bakalı ne olacak.

Çünkü satış tarafında adet az.

7. İş yatırım 165 bin lot aldı, Yapı kredi 100 bin lot alıştan 40 bin lotunu verince geriye çekilme oldu. Ben de çok az verdim. Du bakalı ne olacak.

8. Çocuktum rahmetli babam ile kaysı bahçesinde dolaşıyorduk.Rahmetliye sordum baba neden kaysılarımızı toplamıyoruz diye kendisi başımı okşayarak şunu dedi aslanım henüz olgunlaşmadı.
    Despec daha henüz olgunlaşma dı.
    Hele bir olgunlaşsın bakacaz bir çaresine.

Sayfa 191/279 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •