Onemli Gunler Banner
Sayfa 191/243 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1. beklemeye devam.

2.  Alıntı Originally Posted by Burgato Yazıyı Oku
    Bugün ucuz diye düşen arkadaşlar hepinize hayırlı uğurlu olsun ytd.

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugün %10 düştü diye alan arkadaşlar dünde %5 düştü diye almışlardı yol yakın henüz 0.85'e kadar yolu var. Iyi dusunun derim. Bu kagidin ederi abartmiyorum 0.50 kurus yani su parasi bile etmez. Metro Mepet Etyat Euhol = Bunlardan uzak durun. Yoksa KAYBEDERSİNİZ!

3. Bir uyarım daha olacak. Bu ETYAT nedir ne yapar en önemlisi bu hisseyi kim fiyatlıyor bi araştırın. Borsada binlerce tl paranizi yatiriyorsunuz. Bu adamların fabrikası mı var ? Bu adamlar birşey mi üretiyor ? Bu adamlar ticaret mi yapiyor ? Tek yaptiklari bi tahta yapip kim ne aldi kim ne satti adim adim takip ediyorlar. Yatirim ortakligi olur mu hic kurt ile kuzu beraber ayni sofraya oturmaz. Dikkat edin arkadaşlar. Bu hisse yarın işlem görmeyen bi hisse olup çıksa kim ne diyebilir. Borsada bir kere batmak gerekir ki bu borsa illetinden kurtulun. Gecmis olsun. Gürcistandaki insaatlarda sizinde bir tuglaniz oldu.

4.  Alıntı Originally Posted by flyingmaN Yazıyı Oku
    Bir uyarım daha olacak. Bu ETYAT nedir ne yapar en önemlisi bu hisseyi kim fiyatlıyor bi araştırın. Borsada binlerce tl paranizi yatiriyorsunuz. Bu adamların fabrikası mı var ? Bu adamlar birşey mi üretiyor ? Bu adamlar ticaret mi yapiyor ? Tek yaptiklari bi tahta yapip kim ne aldi kim ne satti adim adim takip ediyorlar. Yatirim ortakligi olur mu hic kurt ile kuzu beraber ayni sofraya oturmaz. Dikkat edin arkadaşlar. Bu hisse yarın işlem görmeyen bi hisse olup çıksa kim ne diyebilir. Borsada bir kere batmak gerekir ki bu borsa illetinden kurtulun. Gecmis olsun. Gürcistandaki insaatlarda sizinde bir tuglaniz oldu.
    Ya arkadaş burada herkes hissesini aldığı şirketi iyi kötü biliyordur.Hisse az bir aşağı yapınca hemen akıl vericiler doluyor buralar.Burada bu hisse çok sağlam diye alan yoktur zaten.Ani yükselip ani inişleri olan bir hisse ona göre risk alan alıyor.Yani siz burada kimsenin bilmediği bir şey söylemiyorsunuz.Söylediklerinizi burada herkes biliyor ayrıca uyarmanıza gerek yok yani.

5.  Alıntı Originally Posted by flyingmaN Yazıyı Oku
    Bugün %10 düştü diye alan arkadaşlar dünde %5 düştü diye almışlardı yol yakın henüz 0.85'e kadar yolu var. Iyi dusunun derim. Bu kagidin ederi abartmiyorum 0.50 kurus yani su parasi bile etmez. Metro Mepet Etyat Euhol = Bunlardan uzak durun. Yoksa KAYBEDERSİNİZ!
    Bu uyarılarını hisse 1.19 civarı birkaç gündür takıldığında neden yapmadın.Çünkü ne tarafa tepki vereceğini bilmiyordun.Aşağı kırınca birden çok bilen oldun.Aşağı giden hissede illede felaket tellalları çıkmak zorunda mı acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    Bu uyarılarını hisse 1.19 civarı birkaç gündür takıldığında neden yapmadın.Çünkü ne tarafa tepki vereceğini bilmiyordun.Aşağı kırınca birden çok bilen oldun.Aşağı giden hissede illede felaket tellalları çıkmak zorunda mı acaba?
    Kardesim zarar KOL gibi girdi ise BEKLE ! Parayı kurtarırsan ne mutlu bidaha bulaşma : )

7.  Alıntı Originally Posted by flyingmaN Yazıyı Oku
    Kardesim zarar KOL gibi girdi ise BEKLE ! Parayı kurtarırsan ne mutlu bidaha bulaşma : )
    Vay vay bilgilere bak bilgilere maşallah maşallah.Bende hisse yok ukalalığına bir iki kelime yazmak istedim.

8. Hisseyi alanlar malesef uzun vadeli yatırımcı olacak gibibgörünüyor. Galipte sanirim mal kalmamistir 2 milyon lota yakin da bugün satti. Ya kötü bisey var ya da galip kendi kağıtlarına dönmeye karar verdi. Al sat tavsiyesi değildir..

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 191/243 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •