Sayfa 191/1009 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Halil İbrahim sofrasıda güzel bir hedef olmuş seçim öncesi tüm muhalefeti birleştirmek adına.

Badem sofrası. Out.

Tek cep dönemi.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Depremden beri Dudu ve Reha abiler yok?

lan yoksa aynı kişi mi

şaka bi yana basganıma bu konuda hayranım adam birkaç msjdan milletin önceki nickini çıkarıyor (atını seven kovboy jimmy falan, geçen ressamı da çıkardı hayran kaldım)

BTK ya başgan yapmalılar.
    Depremden beri moral -0- o bölgeyle alakam bile olmamasına rağmen, ardından Meral ... tüy dikti, ondan yazmıyordum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Reha abi moral yükseltecek konular açalım. Etli butlu diyecem ama o kunularda çok pahalı.

4. Rusya, BAE , Suudi Arabi ve bilmediğimiz bazı ülkeler , kamuoyu yoklamalarını takip ediyorsa halen neden bu ülkeye para yatırıyorlardır ? Normal de önceden kazandıklarını bile kaçırmaları gerekir. Acaba , 10 kazandılarsa 3 ünü destek atarak seçimden sonra 5 olarak alacaklarını mı hesaplıyorlardır.

Hakan KARA merkez bankasının başına getirilirse döviz önce yukarı fırlatılarak havada kalma süresi test edilerek olması gereken yerde paraşüt açarlar. Bu arada yine birileri köşeyi dönebilir. Dolar denen şey her mevsim yeşillenmiyor. Sadece baharda yeşil oluyor. Sonra hasat zamanı sararmış ve olgunlaşmış oluyor. Peşinden uzun bir kış dönemi. Bakalım döviz yerinde sayarken 3-5 kat artan ürünler seçimden sonra nasıl bir hal alacak.

Yatırım tavsiyesi içermez. yatırım yapacak olanlar yetkili kurumlardan yardım almalı.

5. Son dakika haberi... Partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulunan MHP lideri Bahçeli, krizi aşıp tam kadro masaya oturan Millet İttifakı'nı ve İYİ Parti lideri Meral Akşener i hedef aldı. Kürsüde tonunu iyice sertleştiren Bahçeli, Akşener için Eğri masayı kumar masası, küçük hesaplar masası, noter masası diyerek önce devirip sonra zoru görünce tekrar oturanlar ilkesizliğin numuneleridir. Yine söylüyorum, bir kere satan yine satar. ifadelerini kullandı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

Bunun ici yaniyor olmali.

Arkadaşlar ,
    Bankadaki alım satım makasına takılmamak için Fx piyasasından döviz alıp bankadan çekilebiliyordu böyle bir konu geçmişti , bilgisi olan paylaşabilir mi?

7. Başkan kooooşş

Sarı gacıya kaydı…. pardon kıydılar.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Başkan kooooşş

Sarı gacıya kaydı…. pardon kıydılar.
    sanırım yarın fed açıklamaları var
    sarı gacının bacakalrı omuzladılar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 191/1009 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •