Sayfa 191/362 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 2892 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. arkadaşlar malum bu forumlarda yazdığımız için çok sevilen ve sayılan biriyiz...bu yüzden de yatırımcı dostlarımız zaman zaman bize bilgi akışı yapıyorlar...artık bu tür bilgiler ne kadar doğru ne kadar dedikodu bilemiyorum...biraz önce de bir yatırımcı dostumuz bana telegramdan ilginç bilgiler verdi...atatp hakkında oldukça heyecan verici bilgiler bunlar..kesin olmadığı için burada paylaşmak istemiyorum...
    Son düzenleme : keko; 11-11-2023 saat: 14:11.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. bu bilgiyi özelden kazançkapısı dostum ile de paylaştım...oda çok heyecanlandı.. umarım ileride bu bilgiler doğrulanır ve kap haberleri olarak gündeme düşer....sabırla beklemeye devam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. verilen bilgiyi başka bir arkadaş ile de paylaştım...bakalım kendisinin de eli uzundur..çevresi vardır...araştıracak...somut ve doğru bir bilgiye ulaşırsa bu bilgiyi burada da paylaşırım...tabi sonuçta kap haberi olmadığı için dedikodu ama teyitli dedikodu olacak bu bilgi...
    şimdilik hiç bir şey olmamış gibi davranalım..

4. biz haftaya son gelen kapın keyfini yaşamak istiyoruz...atatp de güzel gelişmeler var...gerisi de nasiptir diyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    biz haftaya son gelen kapın keyfini yaşamak istiyoruz...atatp de güzel gelişmeler var...gerisi de nasiptir diyorum...
    Kasım ayına işaret etmiş ve fiyatlamanın başlayacağı öngörümüzü paylaşmıştık..yıl sonuna kadar farkındalığın artması ile bu beklentimizin gerçekleşmesini bekliyorum..

6. 290-300 aralığında bir karla yılı kapatacağını öngürürsek prospektif f/k 18 fk..

7. 2024/12 için prospektif f/k 10 civarı olur ki 30 fk ile fiyatlandığımızı düşünürsek X3 potansiyelimiz var..

8. 2024/12 yüksek bedelsiz potansiyeli ortaya çıkacağı için fiyatlamanın nerelere evrilebileceği miatk örneğinden tahmin edilebilir..

Sayfa 191/362 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •