Sayfa 192/623 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon
Arama sonucu : 4979 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Karı.zarariyla.aft devam , bu arada coin lerde yükseğe basıyor , Ocak ayında.sicak.yabanci para girmezse , kur yukarı gitmek zorunda.,ytd
    haklısın canım ikisinde de yön muhtemelen yukarı. benimki 4 günlük tedbir. senden ayrılan yönüm ben zarar sevmiyim(zaza dayıyı aklına getir: ) fed faiz kararları haftalarında yaptığım satışlar sayesinde %15 ekstra karım var bu yıl yabancı fon tarafında.

2.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    10++ senelik altın fonundan döneni altın ve gümüş fonlarına bölüştürdük bakalım hayırlısı.
    altın ve gümüş son günlerde bu kadar yükselmişken girmeye cesaret edemiyorum ama genel kanı daha da yükselecekleri, yine de birer miktar alacağım herhalde.

3.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    altın ve gümüş son günlerde bu kadar yükselmişken girmeye cesaret edemiyorum ama genel kanı daha da yükselecekleri, yine de birer miktar alacağım herhalde.
    Genelde olduğu gibi bir şey yükselirken daha da yükseleceği, düşerken de daha da düşeceği kanısı hakim oluyor.

Sonucu ise büyük başlar belirliyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Genelde olduğu gibi bir şey yükselirken daha da yükseleceği, düşerken de daha da düşeceği kanısı hakim oluyor.

Sonucu ise büyük başlar belirliyor.
    Doğru maalesef ne zaman birilerinin gazıyla yükselmiş bir şeyler alsam zarar ediyorum, az alayım desem pek işe yaramıyor, şu an en iyisi beklemek herhalde.

5. Herkese merhaba arkadaşlar
    zp6 fonunda yüklü miktarda beklemedeyim fakat dzm ve dbh fonuna geçiş yapma isteğim var sizce mantıklı seçim olurmu
    herkese selamlar saygılar...
    Tüm Ekonomik Krizler Platonik AŞK Gibidir, Siz Acısını Dibine Kadar Yaşarsınız Ama Yaratıcısının Umurunda Bile Olmaz.....

6. Zp6 klasik ortalama doviz mevduat getirisi saglar

Dzm yerli tarafta ozel sektor hazine doviz bazli uzun vadeli bondlari barindirir cds e duyarlidir

Dbh yine dzm de oldugu gibi cesitlendirilmis uzun vadeli eurobond fonudur cds e duyarlidir

Uzun vadelerde 3-5 senede zp6 dan kesinlikle yuksek getiri saglarlar ancak kisa vadelerde cds yukselir ise kur ve faiz tarafindan getiri saglarken cds tarafindan getiri torpulenir

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by sabırlabeklerim Yazıyı Oku
    Herkese merhaba arkadaşlar
    zp6 fonunda yüklü miktarda beklemedeyim fakat dzm ve dbh fonuna geçiş yapma isteğim var sizce mantıklı seçim olurmu
    herkese selamlar saygılar...
    dbh'ı bilmem de ben doları ikiye böldüm zaten çok değildi zp6 ve dzm olarak ama dzm'ye yüklü miktarda girmek biraz riskli olabilir bana kalırsa.

8. Son düzenleme : kastirsef; 08-12-2023 saat: 16:48.

Sayfa 192/623 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •