Sayfa 194/406 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 3246 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Bayiden geliyorum. Artık araç bulunuyor, satıcı gelip satmaya çalışıyor. Tüm ortaklarımın bilgisine..

ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by esnaider Yazıyı Oku
    Bayiden geliyorum. Artık araç bulunuyor, satıcı gelip satmaya çalışıyor. Tüm ortaklarımın bilgisine..

ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bulunmasından ziyade aracın bayide satılmayıp kalması sorun..Yoksa zaten araç vardı
    İnsanlar araç almaya devam edecek. Çünkü enflasyon yüksek ve %30 mevduata yada baskıya başlanan dolara yatırım yapmak yerine arabaya gideceklerdir.
    Kredi faizleri yükseldi ama nakiti olan çok insan var. Bayide araba kalması zor...
    Herkes neyin ne olduğunu biliyor. 15 günde 1000 tane ilave gemi mi geldi limana..Ama arabalar bir anda ortaya çıktı...Yatacak yeri yok birilerinin ya neyse..

3. Size katılıyorum. Bayilerde araç bulunacak ancak yüksek satışlarda devam edecek.

Dolarda birşey değişmedi, KKM'ye girenler ise bu aylarda çok yüksek ödeme alacaklar. Enflasyon deseniz markette buram buram görüyorum kendilerini.

Her ay verileri takip etmeye devam. Verilerde kendi gözlerimizle düşüşü görmeden bu kağıttan çıkmak çok erken olur.

YTD.

4. Araba enflasyonu oluşacak, ihtiyacı olmayan insanlar yatırım için araba aldı, bu arabaları satmak için aldılar, bunları piyasada satış süreci başlayacak ve bayilerin uzun süre satışları negatif etkilenecek,arabaları durduğu yerde masrafı da arttığı da düşünülürse sonuç bence pek parlak değil gibi görünüyor, tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan.

5. Tombul kuş, DOAS'ı solladı..
    Biri havada uçuyor, DOAS yerde yürüyor..

6. Bilançoya kadar, 21 Ağustos, 11 işlem günü var.
    DOAS 300 TL'yi geçer mi?
    Bence geçer...

7.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Bilançoya kadar, 21 Ağustos, 11 işlem günü var.
    DOAS 300 TL'yi geçer mi?
    Bence geçer...
    Elini yükselt ki 400 diyelim, sonrasında 350’de anlaşalım. 😀
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Hadi feritcim hadi canım yeter yukarı sür bu kadar ucuza mal verme

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 194/406 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •