Sayfa 194/761 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Arkadaşlar relax, az sakin olun. Hissemiz şu an sancı çekiyor. Bu çıkış inişler ile ne yapmak istediği belli. Bir daha ki çıkışında kimsede mal kalmaz herkes tekrar düşer alttan alırım diye satar sonrada tavana yapıştırır. Zaten ikinci tavanında kimse cesaret edip hisse alamaz. Ta ki hisse %100 yaptıktan sonra iki üç haber ile gelen yatırımcıya teslim edilir. Örnek gerel, flap, beyaz, kervt, v.s v.s

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Ahmet1972 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar relax, az sakin olun. Hissemiz şu an sancı çekiyor. Bu çıkış inişler ile ne yapmak istediği belli. Bir daha ki çıkışında kimsede mal kalmaz herkes tekrar düşer alttan alırım diye satar sonrada tavana yapıştırır. Zaten ikinci tavanında kimse cesaret edip hisse alamaz. Ta ki hisse %100 yaptıktan sonra iki üç haber ile gelen yatırımcıya teslim edilir. Örnek gerel, flap, beyaz, kervt, v.s v.s

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    güzel bir yorum, lakin DERIM'e GEREL gibi hikaye yada BEYAZ gibi kalburlu spek lazım. GEREL özellikle tam uçuş hikayesi. DERIM aynısını yapması için Acemşah ustanın belirttiği pazarlama ile birleşme hikayesi dillenmesi gerekir,

şu safhada herhangi bir kıvılcım olmadığından ky uzak durmalı derim, spk kendi çalsın oynasın.

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    5 dk yukari hareket diyorsunuz.. bu sure zarfinda mal millete dagitilmaz... kademeler cizilir.. yukarida kalin satici gormus olabilir... veya bilmedigimiz bir nedenden..
    Asagida yukarida kademeleri bos senet... alt kademeleri doldurmak icinde yukari cekmis olabilirler.. buda kuvvetli olasilik.. aksam dusus olursa bu olasiliktan kalkti diyecegiz

4. Adam aldığım maliyete getirdi güç denemesi yapıyor.hele bir kaç yerde malım gitsin boynunu ölçüsünü alırım.aksiyona hazır olun adam çok güçlü

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Başladı gene. Bakalım bu sefer ne yapacak?

Yatırım tavsiyesi verecek kadar bilgim yok...

6. Bu seferde ben verdim ona 9.30 dan. Bakalım o napacak

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. Ne oldu spek seni ben arada öyle kaynatirim düşür hadi bakalim

Nakit kraldır.

8.  Alıntı Originally Posted by mehmet4335 Yazıyı Oku
    260.000 lotta ortalama 9.160. bakalım spk kulak verecekmi ytd.
    Mehmet bey, spk ya şikayet bize faydası olmaz.

kâğıtta hareket olmasa suç olsa suç diyoruz,,,

kendi haline bırakalım,,, dana kuyruk olayı olmuş,,, spk ya şikayet etmek,,, kendi oturduğun dalı kesmek gibi bence,,,

sancılı bir doğum geçiriyor,,, kendi haline bırakalım,,, ne çıkacak görelim,,,

sallanan sallansın,,,

Sayfa 194/761 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •